Forum Settings
Forums
New
Feb 4, 2010 7:17 AM
#1

Offline
Jan 2009
27
Jak w temacie. Domyślam się jakie nazwiska będą tutaj dominować...

Ja osobiście kocham Izaye XD i nikogo to nie dziwi, prawda? XD

A Wy? Macie kogoś ulubionego? :d
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »
Feb 4, 2010 1:10 PM
#2
Offline
Oct 2008
56
sigurros said:
Ja osobiście kocham Izaye XD
Ja także~
Koleś jest po prostu totalnie odjechany. A ten śmiech przy deptaniu telefonu - epic win, nic dodać nic ująć.

Poza nim lubie jesze Kida. Koleś jest sympatyczny, zabawny, śmieszny i ma głos Miyano Mamoru *_________* Czad.
Feb 4, 2010 1:22 PM
#3

Offline
May 2009
298
Chyba nie będę oryginalna, jeżeli stwierdzę, że także uwielbiam Izayę xD Koleś ma trochę nie równo pod sufitem i za to go kocham <3 No i ta jego miłość do ludzi x''DD
Wraz z nim mam ubóstwiam jeszcze Shizuo :3 Lubię postacie, które nie dadzą sobie w kaszę dmuchać~
Alyn said:

Poza nim lubie jesze Kida. Koleś jest sympatyczny, zabawny, śmieszny i ma głos Miyano Mamoru *_________* Czad.

Potwierdzam~ Muszę przyznać, że obsada seiyuu jest wręcz gwiazdorska *__* A głosy (jak na razie) pasują, według mnie idealnie ^^


Feb 4, 2010 3:03 PM
#4

Offline
Aug 2008
35
A ja nie lubię ani Izayi (?), ani Shizuo. Sam jeszcze nie wiem kogo lubię, bo akcja dopiero się rozkręca, ale na pewno w czołówce będzie znajdowała się Pani Bezgłowa.



もう泣かないもう泣かない泣かない。。。
Feb 5, 2010 1:13 PM
#5
Offline
Nov 2009
20
Izaya *q* I love human!
uwielbiam go za ten psycho śmiech i nienormalne poglądy na świat^^
no i jeszcze Shizuo.... latające automaty z napojami....

razem tworzą mój ulubiony paring w DRRR xD
Feb 6, 2010 5:39 AM
#6

Offline
Jan 2009
228
Super, również kocham Izaye... Wszyscy go kochają! Czy jest jakiś człowiek, który nie darzy go sympatią? Chyba nie, dziwne. Akurat wielbię go za brutalność do telefonów komórkowych i sposób rozmawiania. To: "Wy ludzie jesteście tacy interesujący" itd jest boskie. <3

Shizuo lubię za wyrywanie automatów i rzucanie nimi na oślep. Oryginalne! Chyba żadna postać z anime tak jeszcze nie zrobiła- brawo Shizuo. Tak poza tym, ma boskie seiyuu, szczególnie jak się wkurza.

Kide kocham. Mój namber jeden z tej całej, cudownej i groźnej gromadki! Jego uśmiech i kryjące się za nim zło. <3 Tak, to spojrzenie, podrywanie dziewczyn i wszystkie inne rzeczy, za które go tylko ubóstwiać można! <3333
Feb 6, 2010 9:25 AM
#7

Offline
Nov 2009
1718
Izaya i Shizuo, no i Kida też jest fajny^ ^ A i oczywiście Selty. Ogólnie to lubię tam większość ludzi. xD
Feb 7, 2010 9:42 AM
#8

Offline
Aug 2008
35
Tusia said:
Super, również kocham Izaye... Wszyscy go kochają! Czy jest jakiś człowiek, który nie darzy go sympatią? Chyba nie, dziwne.


Ja.

Po najnowszym odcinku Selty wskoczyła na pierwsze miejsce w rankingu ulubionych postaci.



もう泣かないもう泣かない泣かない。。。
Feb 8, 2010 4:48 AM
#9

Offline
May 2009
471
Osobiście ubóstwiam Kidę. *-* Jest boski, świetny i w ogóle. ;D Ma cudny głos, śmiech, świetny charakter, kocham jego dowcipy, wybuchowość, uśmiech, wyraz twarzy, włosy, wzrok, zwyczaje... No kocham go po prostu. ^^"

Oczywiście lubię również Izayę - gościu jest świetny. xD Uwielbiam takich potegowanych ludzi xD

Shizuo też zapowiada się ciekawie, ale jak na razie za mało miałam z nim do czynienia.. ;>

I to by było chyba na tyle, bynajmniej na razie. ^^"
Poland.

Feb 9, 2010 12:26 PM
Offline
Oct 2008
56
Linvelin said:
Po najnowszym odcinku Selty wskoczyła na pierwsze miejsce w rankingu ulubionych postaci.
To chyba jak na razie najlepsza postać kobieca w DRRR! Mnie ogólnie wkurzają postacie w dziurami w pamięci, a jeśli jeszcze poszukują swojej przeszłości (czy to w postaci piórek, kawałków wspomnień czy...głowy) to już mnie całkiem szlag trafia. Selty (czy Certi wg mangi) jednak mi do gustu bardzo przypadła. Ogólnie w Durarara! jest jak na razie mało (fajnych) postaci kobiecych, osobiście czekam z niecierpliwością na wejście sióstr Izayi. Jeśli wierzyć spoilerom (a muszę przyznać, że każdy następny spoiler do DRRR! z którym się spotykam jest mniej wiarygodny od poprzedniego) laski mają być równie psychopatyczne jak on.


lordbaka said:
Ogólnie to lubię tam większość ludzi. xD
Ja w sumie też, jedna postać mi tylko cholernie wadzi. Mianowicie - Sonohara Anri.
Feb 13, 2010 1:42 AM

Offline
Jun 2009
555
Kocham Shizuo *____*
A po nim Izaye.
I Kida też bardzo lubię, jednakże Shizuo wygrywa dla mnie ze wszystkimi xD
Tego doktorka też lubię.

Nie lubię za to Sonohary.
Feb 14, 2010 12:40 AM

Offline
Nov 2009
1718
A właśnie Shinra, jego też uwielbiam! A do tego ma takie zawaliste seiyuu^ ^ Co do Sonohary, to zbytnio nie zwracam na nią uwagi. xD
Feb 14, 2010 11:19 AM

Offline
Aug 2009
97
Izaya - uwielbiam takich świrów :3
No i ostatnio baardzo polubiłam Kidę - raz, że ten głos *.* a dwa, że jest świetny - charakter, sposób bycia, poczucie humoru x3
Shinrę i Selty też lubię - zgrana para xD
Feb 17, 2010 5:26 AM

Offline
Oct 2009
2394
Pierwsze miejsce ma u mnie Kida! Polubiłam go do pierwszej sceny w anime, jest strasznie fajny i słodki <33 i tej jego głos... cudowny!
Drugie miejsce ma oczywiście Izaya & Shizuo! Ich relacja jest genialna, zawsze się z nich śmieje! :D
Feb 21, 2010 4:48 AM

Offline
Apr 2009
1524
Izaya przede wszystkim. xD
Potem oczywiście Shinra i Anri. ^^ Zwłaszcza Shinra, on taki kawaii jest. <333 Można jeszcze dodać do tego Mikado i Simona~
Feb 21, 2010 10:35 AM

Offline
Nov 2007
664
Oczywiście, że kocham Izayę *o* (Shizu-chan~) Ach, kocham takich psycholi <3 I po 7 epku miłość urosła do Shizuo ^^
Lubię Simona, Kidę i doktorka xD
Nie ma jakieś takiej postaci, której bym nie lubiła, oni wszyscy są tacy fajni ^^ Ale oczywiście jedni są wyżej w hierarchii inni niżej ^^
Feb 21, 2010 11:54 AM

Offline
Dec 2009
52
Do Durarary podeszłam z pozytywnym nastawieniem i od razu wszystkie postacie wydały się sympatyczne ^^.
Trudno wybrać kogo najbardziej lubię. Napewno będzie to Kida, za jego poczucie humoru i Izaya za jego charakter i hobby xD. Dorzucę jeszcze duet Shinry i Selty.
Ogólnie lubię tam wszystkich, nawat Anri zbytnio mi nie wadzi ;p.
Feb 22, 2010 1:56 AM

Offline
Jan 2008
1
To już chyba standard, że Izaya (tak, ja też lubię świrów <3)
oprócz niego Selty i Shizuo.

Jestem chyba wyjątkiem co do Kidy (tak się go odmienia?) bo mnie strasznie irytuje czasami.
Feb 25, 2010 5:33 AM

Offline
Aug 2009
49
Hm, raczej trzeba by założyć wątek z nielubianymi postaciami, bo akurat w DRRR łatwiej określić kogo się nie lubi, niż odwrotnie :D

IMO najlepsza postać to bezsprzecznie Shizuo.

Feb 25, 2010 11:39 AM

Offline
Dec 2007
615
Chyba najbardziej lubię Shizuo zwłaszcza po 7 epku ;3 (jaki on był słodki jak był mały xD) następnie Kida i Izaya,Salty,Shinra xd'
Feb 28, 2010 5:53 AM

Offline
Apr 2009
2983
Ulubiony bohater? Kida. Bezsprzecznie, chociaż właściwie bardzo podoba mi się również postać Shizuo, Izaya jest spoko (zbyt wielki pomyleniec z niego, jak dla mnie :D). Selty to w chwili obecnej moja mała boginka, podobnie jak Erika :3
Mar 2, 2010 7:27 AM

Offline
Aug 2009
2168
Szczerze mówiąc najbardziej lubie Selty, niech nikt nie pyta "dlaczego?", w sumie to sama nie wiem.




Mar 4, 2010 4:43 AM

Offline
Mar 2009
25
Shizu-chan rokszi :D a tak poza tym to Selty ;)

Mar 20, 2010 4:21 PM

Offline
Dec 2008
1208
Definitywnie Izaya Orihara - bo on jest taki pokopany, porąbany, szalony, że aż trudno nie polubić >przynajmniej dla mnie, szalonej, zdziczałej dziewczyny ;d<

Lubię również Kidę i jego poczucie humoru, zachowanie i wygląd, natomiast z płci pięknej - Celty - szczerze powiedziawszy, gdy pierwszy odcinek >i kolejne< nie były jeszcze wyemitowane, sądziłam, ze z niej zły demon będzie ;d Poza tym - dziewczyna pasuje do Shinry ;d Taka piękna para! ;3

Mar 21, 2010 5:33 AM

Offline
Oct 2009
2394
Polubiłam Shinrę :D może nie tak jak Kidę czy Izayę, ale jest strasznie sympatyczny i...


no i głos Juna *.*
Mar 27, 2010 1:08 PM

Offline
Jan 2009
228
Od razu pokochałam Kidę! Jeszcze przed transmisją anime, spojrzałam się na jego niektóre foty i padłam z rozkoszy, ach. Cudowny, wesoły, śliczny, piękny blondyn! : D No co ja w nim lubię, oto jest pytanie! *trzyma czaszkę w ręku*. Otóż to, zazwyczaj takie naprawdę promienne postacie irytują, ale szczerze stwierdzam, że ten osobnik płci męskiej działa na mnie całkowicie inaczej!

Mikado, co ty masz do jego żartów?! Są cudowne! W 11 lub 10 odcinku tak dowalił tym swym spojrzeniem i szybkim gadaniem, że musiałam to nagrywać na telefon. *kiwa głową* yhym, yhym.
Mar 30, 2010 5:17 AM

Offline
Apr 2009
1873
Kida, Shizuo, Shinra, Izaya.
Tusia said:
W 11 lub 10 odcinku tak dowalił tym swym spojrzeniem i szybkim gadaniem, że musiałam to nagrywać na telefon. *kiwa głową* yhym, yhym.

Ta, to było świetne xD Miyano jest idealny do takich ról (...i jednocześnie do Lighta też pasował; nie wiem, jak ten człowiek to robi.)
- If you believe this place holds you, it is a prison.
If you do not wish to leave, it will become a fortress.


Current icon:
Kusuriuri from Mononoke
by pana (LJ username)
Mar 31, 2010 11:04 AM

Offline
May 2009
471
Taa, również polubiłam Shinrę ;3 nieco wcześniej przed tą 'propozycją', przy tym, jak oglądałam już będące odcinki Durarary ponownie xP Stwierdziłam, że po prostu jest słodki.. ;3 Ale i tak Kidzi nie przebije *-*
Poland.

Apr 1, 2010 1:11 PM

Offline
Apr 2010
9
Izaya. xD Sama nie wiem czemu, jest poprostu niemożliwy. I chwilami zachowuje sie podobnie do mnie tzn. 'oryginalnie' xD. Mimo, ze na poczatku go nie lubilam dziwnym trafem znalazl sie na szczycie rankingu XD No i Mikado, bo jest taki mró, w sam raz na uke do Orihary >D Nie wspominając juz o Shizuo, ktorego polubiłam wlasciwie od razu.

I Selty. Zaciekawila mnie jej postac. A z Shinrą tworzą taki swietny duet.

"Fighting for peace is like screwing for virginity"
May 20, 2010 4:59 AM

Offline
Nov 2007
704
Izaya, Izaya, Izayaaa <333 Kocham gościa za wszystko; za wszelkie odchyły od jakichkolwiek norm, deptanie po ludziach (dosłownie), wiarę w mitologię i pociąganie za sznurki z ukrycia, jednocześnie nie krzywdząc nikogo bezpośrednio (niech się sami pozabijają, a co tam) i robiąc to wszystko ot dla funu. Najbardziej epicka postać, jaką od dłuższego czasu widziałam.

Shizu-chan jest na drugim miejscu - za to, że nie znosi przemocy :D, relacje z Celty i wyżywanie się na Izayi za każdym razem, gdy ma zwalony humor. Poza tym Celty, bo to jedna z naprawdę niewielu babskich postaci z anime, która jest badassem pozostając normalną (o ironio) kobietą; Erika i Walker za podobieństwo do Isaaca i Mirii i ogólny lulz; Kida, bo sympatyczny z niego młot; Mikado, którego na początku nie znosiłam, ale mocno u mnie zaplusował po akcji z telefonami; Shinra, bo jest świrem, i jego ojciec, bo jest jeszcze gorszy.

Napisanie, kogo się nie lubi, byłoby o wiele łatwiejsze xD
Jun 2, 2010 11:24 AM

Offline
Feb 2009
118
Najlepsza postać to ewidentnie Shizuś. Uwielbiam go odkąd tylko zobaczyłem go w anime. Zwłaszcza za to, że w jednej chwili mówi, że jest pacyfistą, żeby po mrugnięciu okiem stać się wrogiem publicznym numero uno, a zwłaszcza kiedy w pobliżu pojawia się izaya.

Drugą postacią jest Celty, za jej strach przed policją, zwłaszcza drogową :D, jak również za to, że pomimo tego, że wygląda troche jak ten zły to zachowuje się normalna osoba.

Medea to fakt byłoby duuuuuuuuuużo łatwiej. xd
Jun 13, 2010 11:55 AM

Offline
Sep 2009
410
Powiem krótko: IZAYA xD
Za co?: Za wszystko *-*

Poza tym przepadam (delikatnie mówiąc) za Shizusiem i Kidą

~ <3
Jun 18, 2010 6:17 AM

Offline
Jun 2010
5
Nie ma w tym nic dziwnego, że wielu lubi, kocha czy uwielbia Izayę, Shizuo czy nawet Kibę, choć ten trzeci mnie trochę zaskoczył. Bo nie przypuszczałam, że znajdzie swoich wielbicieli czy wielbicielki. O.o Mnie w ogóle jakoś nie przekonuje jego osoba. Ale dobra.
Moimi ulubieńcami, których wielce uwielbiam to oczywiście Shizuo, za jego postawę, charakter, siłę i wiele cech jakie ma w sobie nie mówiąc już o wyglądzie. ;3
Drugą osobą jest Izaya. Dużo tu pisać chyba nie trzeba, wiadomo o co chodzi.
Trzecią jest Namie. Jedyna kobieta która mi się podoba i ją lubię. Szkoda tylko, że nie ma więcej akcji z jej udziałem. ^ ^
Jun 18, 2010 1:07 PM

Offline
May 2008
139
Moim numerem jeden tej serii jest Izaya-kun. Uwielbiam jego zachowanie (często powalające xD), gestykulacje i teksty. Jest bardzo interesujący i inteligentny, ma fajne spojrzenie na świat oraz ma wspaniały styl i osobowość.
Numerem drugim jest Kida-kun. Po mino tego że podrywa każdą dziewczynę w zasięgu wzroku , jest bardzo miły i dba o swoich przyjaciół. Lubię to, że jest taki energiczny i pogodny, przy nim nie można się nudzić. Bardzo podobał mi się w ostatnich odcinkach. Wydawał się taki mroczny, taki twardy i uwielbiam tę jego stronę.
Jun 24, 2010 12:04 PM

Offline
Apr 2009
1873
Zmieniam mój głos :D
Cenedess said:
Kida, Shizuo, Shinra, Izaya.

Jest ciekawą postacią, ale jednak nie taką, którą zaliczę do ulubionych (za dużo rzeczy robi For The Evulz* xP) Zamiast niego wstawiam Dotachina. A co do kolejności w tym szeregu - ciągle nie mogę się zdecydowac x__o

*google it
- If you believe this place holds you, it is a prison.
If you do not wish to leave, it will become a fortress.


Current icon:
Kusuriuri from Mononoke
by pana (LJ username)
Jun 25, 2010 3:15 AM

Offline
Jul 2008
148
Shinra Kishitami*.* On jest boski,śliczny i ma ten uroczy charakterek.Plus jeszcze te teksty to Celty*.*
Jun 27, 2010 4:00 AM

Offline
Apr 2010
298
Izaya... Genialna postać, jak go nie uwielbiać? ^^
Jun 27, 2010 5:41 AM

Offline
Feb 2009
418
Izaya, Shizuo, Kida, Celty
Jak dla mnie najlepsze postaci :)


Jun 27, 2010 8:04 AM

Offline
Sep 2009
199
Izaya, Shizuo i Kida.

Izayę, za wrodzone chamstwo i bluzę [kocham ją *_*].
Shizuo, za podnoszenie automatów jedną ręką [i wygląd, przecież on bije na głowę nawet Orlando Blooma].
A Kidzię, za całokształt xD.
Sep 22, 2010 5:37 PM

Offline
Feb 2010
78
1. Shizuo - na początku myślałam że go nigdy nie polubię, ale po 7 epie wkradł do mojego umysłu fanki. Słodki dzieciak z niego był.
2. Kida - zapunktował u mnie pod koniec serii.
3. Celty - jedyna żeńska postać z serii jaką lubię. Pod koniec anime zachowuje się wobec Mikado i Anri jak starsza siostra.

Szczerze mówiąc to nie przepadam za Izayą. Jest cwanym manipulatorem i to mnie w nim drażni
Oct 19, 2010 9:57 AM
Offline
May 2009
6
A ja będę oryginalna :D Uwielbiam Izaye, Shizusia i w ogóle wszystkich ale moim najukochańszym numerem jeden jest Shinra *__* Kurka sama nie wiem jakim cudem, zwykle nie lubię tego typu bohaterów a tu po prostu z imieniem Shinry na ustach chodzę spać xD. Najlepiej wypada z Celty, pojechania z nich para.
Oct 22, 2010 1:03 PM

Offline
Jun 2010
83
Shinra, Shizuo, Celty, Togusa. Szkoda ze ojciec Shinry i tamten policjant mieli tak mało czasu antenowego, też pewnie bym ich polubił... Niemniej, w tym anime każda postać jest na swój sposób sympatyczna :)
Oct 24, 2010 2:59 PM
Offline
Jul 2018
564127
Zakochałam się w Shizuo już od pierwszego odcinka, w którym pojawił się... automat do napojów podrzucony przez niego do góry.
Nov 6, 2010 4:04 PM

Offline
Mar 2008
66
Jej, trudne pytanie. Nie da się wybrać jednej ulubionej postaci z tego anime. Awykonalne.. mogę z czystym sumieniem stwierdzić że prawie wszyscy przypadli mi do gustu. No dobra, ale na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim
Izaya i Shizuo.

o.
bo są tak wyjątkowi jak rzadko który bohater, rzadko którego anime.
o obydwóch nie da się nic szczególnie określającego powiedzieć. są zmienni jak pory roku.
no, prucz tego że nic ani nikt ich nie obchodzi gdy w stawkę gra ich interes xD
i tego że to dwa inteligentne, wyjątkowe, świry, poprostu XD
Nov 11, 2010 3:20 AM
Offline
Jul 2010
53
Shizuo! *.*

Uwielbiam kiedy się wkurza. :D

Ale szczerze mówiąc to wiele jest tu postaci, które się lubi. Począwszy na Kidzie Masaomim a skończywszy na Izayi. Po prostu nie da się ich nie lubić :D
...
Jan 16, 2011 3:27 PM

Offline
May 2008
135
Izaya i Shizuo, bo lubię niegrzecznych chłopców oraz Kida, bo to taki słodki głuptas <3
Jan 27, 2011 8:18 AM

Offline
Jan 2011
798
Shuzuś - rzucanie słupami, lodówkami, ludźmi, samochodami, wyrywanie drzwi jakby nigdy nic wymiata. : D
Kida - słodziak. : 3
KaaroFeb 11, 2011 2:27 PM
Jan 29, 2011 11:04 AM

Offline
Sep 2010
7
Izaya ;] Jest strasznie (wręcz potwornie xD) ciekawą postacią. Nigdy nie zapomnę jego śmiechu, kiedy deptał ten biedny telefon :D Izaya kocha ludzi, dlatego lubi ich obserwować w różnych sytuacjach, hmm... Nie sądzę, by im się to specjalnie podobało :>
Szczególnie jednej osobie nie jest to zbytnio na rękę - Shizuo, o tak. Również interesująca postać ^^

Dalej mamy Celty - najbardziej kobieca osóbka, jaką kiedykolwiek oglądałam (mimo braku głowy i jazdy na motorze bez świateł - upiornie xD) oraz Shinrę. Gość jest niezwykle sympatyczny :)
Feb 1, 2011 4:00 AM

Offline
Feb 2010
7
Shizuo - nic nie przebije jego akcji z rzuceniem słupa, jak oszczepem :D
May 22, 2011 1:22 PM

Offline
Jun 2010
15
Najbardziej to oczywiście Izayę~ Sama nie wiem za co, jest po prostu świetny.

Oprócz niego to Shizuo, Masaomi oraz Celty - ona ma w sobie coś takiego, że nie da się jej nie lubić. Moim zdaniem udział w tym ma głos Sawashiro Miyuki. :3
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) [1] 2 »

More topics from this board

» Policzmy do 100! [GRA]

shizya-chan - Jan 25, 2012

14 by Limonene »»
Sep 13, 2013 10:37 AM

» Co by było, gdyby... ( 1 2 )

Tusia - Apr 9, 2010

57 by Mikiosal »»
Nov 25, 2012 10:51 AM

Sticky: » MEMBER CARDS !!! ( 1 2 3 4 5 )

sigurros - Mar 13, 2010

216 by Mangetsu00 »»
Oct 6, 2012 1:07 AM

» Ocena zdjec [Gra]

shizya-chan - Jan 24, 2012

0 by shizya-chan »»
Jan 24, 2012 6:19 AM

Poll: » Runda 1 - Walka 5!

ironicegg - Aug 11, 2010

26 by adi44443 »»
Jan 15, 2012 11:18 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login