Forum Settings
Forums
New
Jul 26, 2009 10:20 AM
#1

Offline
Nov 2008
57
Tutaj możecie do woli wyrażać swoje opinie i przemyślenia na temat Azunime. Czy coś się wam szczególnie u nas podoba, a może wręcz odwrotnie, chcielibyście zmian i uważacie, że niektóre elementy można polepszyć? Dotyczy to zarówno samych tekstów jak i każdego technicznego aspektu działania serwisu.
Reply Disabled for Non-Club Members
Jul 26, 2009 11:19 AM
#2

Offline
Aug 2008
210
Skupie się na najważniejszych:
- za mało aktywnych użytkowników
+ cała reszta
;)

A tak poważniej to imho macie najwyższy poziom recenzji jeśli chodzi o polskie serwisy o anime. Mnie to wystarczy bo jak czasami czytam niektóre 'kwiatki' na tanuki to się zastanawiam kto je puszcza do publikacji.
GuroFXJul 26, 2009 11:22 AM
Jul 26, 2009 9:05 PM
#3

Offline
Aug 2007
255
Do zalet azunime dopiszę jeszcze coś czego brakuje tfu, tanuki, tfu, tzn. otwartości na krytykę. Osoby zarządzające tanuki traktują ludzi z dystansem, są drażliwi gdy prawda w oczy kole i gdy przychodzi co do czego zwyczajnie wykasowują niewygodne komentarze. Jednym słowem jest tam cenzura. Czegoś takiego na Azunime nie ma. Wręcz przeciwnie, Dark Rael był baaardzo otwarty na krytykę i nie zauważyłem żeby kasował jakiekolwiek komentarze krytykujące recenzje jego czy innych. Poza tym na azunime wszyscy użytkownicy przyjmowani są z otwartymi ramionami i nie ma kółek wzajemnej adoracji czego znów nie można powiedzieć o Tanuku. Zresztą to nie tylko moja opinia. (Ignorujcie tylko posty anfana, resztę można przeczytać).

Edit:

Jedna rzecz mnie wyjątkowo drażni i póki co nie widzę żeby cokolwiek było z tym robione - boty na forum reklamujące jakieś nie wiadomo co. Niestety ochrona antyspamowa niespecjalnie działa, a moderatorzy zbyt dobrego refleksu nie mają.
goralJul 27, 2009 9:00 AM
Oct 25, 2009 6:31 AM
#4

Offline
Nov 2008
57
Sprawa botów była już wielokrotnie analizowana i jeśli sytuacja nie poprawi się w najbliższym czasie rzeczywiście będzie trzeba na poważnie zabrać się za rozwiązanie problemu. Najwyżej zastosujemy kody aktywacyjne czy coś. To jednak trzeba Daldowowi przedstawić jako pilną potrzebę ;)

W sumie naloty botów zdarzają się sezonowo, raz potrafi być przez 3 tygodnie spokój i nagle jeden dzień taki, że aż nie do pomyślenia ile się tego namnoży..
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Coś dla Was, czyli zgadnij jaka recenzja bedzie następna

Tassadar - Jul 27, 2009

4 by Tassadar »»
Jul 2, 2010 1:57 PM

» Ciekawe anime do zrecenzowania

Tassadar - Aug 3, 2009

10 by Tassadar »»
Jan 4, 2010 10:22 AM

» Opinie w nowej formie

Tassadar - Sep 9, 2009

0 by Tassadar »»
Sep 9, 2009 11:19 AM

» Pozostawione zajawki

Tassadar - Aug 8, 2009

0 by Tassadar »»
Aug 8, 2009 6:15 AM

» Klubowa maskotka :D

Kamcio - Jul 31, 2009

2 by GuroFX »»
Jul 31, 2009 6:16 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login