Forum Settings
Forums
New
May 7, 2011 5:12 AM
#1

Offline
Sep 2009
9
Część osób pewnie zna mangę, większość pewnie ściągnęła tu z powodu świeżutkiego anime. Dlatego też dla części klubowiczów ulubione postacie jeszcze się zmienią xD
Macie jakichś szczególnych bohaterów, z którymi sympatyzujecie? :)

Mój ulubieniec to Mephisto - nie wiem, po prostu uwielbiam takie charaktery. On i jego brat, Amaimon to dla mnie największe plusy całej serii (i mangi, i anime). W sumie, szalenie cieszy mnie też dobór seiyuu - Pheles z głosem Izayi, czego można chcieć więcej? xD
Reply Disabled for Non-Club Members
May 7, 2011 5:44 AM
#2

Offline
Sep 2008
1011
przypomnij mi o bonusie dla Ciebie przy kartach klubowych, dostaniesz jedną gratis ;3

Mephisto jest dość ciekawą postacią, jego parasolka i limuzyna są niesamowite! do tego zupełnie nie przeszkadza mi głos Kamiyi Hirishi'ego, którego za bardzo nie lubię.

moim ulubieńcem za to jest Yukio. jest mądry i zdolny, moja przeciwność (XD). poza tym strzela i ma okulary. do tego Jun <3
May 7, 2011 7:26 AM
#3

Offline
Sep 2009
9
Ja właśnie odwrotnie, z braci to jednak chyba wolę Rina, Yukio jest dla mnie na razie trochę... za grzeczny xD Co nie zmienia faktu, że i dla mnie jest totalnym przeciwieństwem - ja zwyczajnie chyba mam słabość do cudaków xD Im dziwniej tym lepiej!

Różowa limuzyna i parasolka Mephista są cudowne xD No i ta komórka - kompletnie mnie nią rozbroił. Plus te jego wystrzałowe kimona i wszechobecny róż (którego zwykle nie toleruję) :D
May 8, 2011 5:05 AM
#4

Offline
Mar 2009
95
Mikacz said:
Ja właśnie odwrotnie, z braci to jednak chyba wolę Rina, Yukio jest dla mnie na razie trochę... za grzeczny xD


Och ... zupełnie tak jak ja ! O wiele bardziej wolę Rina od Yukio i chyba na razie on jest moim ulubieńcem. Chociaż nie powiem, że nie, ale w 3 odc. widząc Yukio z bronią zgarnął sobie chłopak pare plusów ode mnie :D No i Fukuyama Jun! Czego chcieć więcej :D. Tak samo Rin z głosem Nobuhiko Okamoto (: .

Mikacz said:
Im dziwniej tym lepiej!


Dokładnie :D
" I will be your deadman,
With nothing but this blood on my hands.
Stuck in your "wonderland"... "
May 8, 2011 6:09 AM
#5

Offline
Nov 2009
797
Ja uwielbiam Mephista. Odkąd zainteresowałam się mitologią chrześcijańską, Mephisto był jednym z moich ulubionych demonów(to przez niego się właściwie nią zainteresowałam-utwór Kamelot"March of Mephisto"), a jak go zobaczyłam z różową limuzyną, parasolką, telefonem, z głosem Kamiyi Hiroshiego i tym charakterem to się od razu zauroczyłam. Bardzo lubię jeszcze Rina i Amaimona.

(a tak na marginesie to mam nadzieję, że kiedyś pojawią się takie demony jak np. Belial, pewnie znów od razu się zauroczę)

Wlezić >D
Sorry for my english ^^''
May 8, 2011 7:25 AM
#6

Offline
Sep 2009
9
DarkZuza56 - Wiesz, myślę, że i u mnie źródło "sympatii" dla takich a nie innych postaci jest podobne. Demonologię wszelaką zawsze chłonęłam z wielkim zainteresowaniem :)
Myślę, że pojawienie się innych demonów to tylko kwestia czasu. Astaroth już się gdzieś tam przewinął, a i inni prędzej czy później pewnie zostaną choćby tylko wspomniani ^^
May 9, 2011 6:01 AM
#7

Offline
Oct 2009
2394
kocham Rina :D jest moim ideałem - jest rozrabiaką, ale bardzo troszczy się o swoich najbliższych i chętnie im pomaga. poza tym, uroczo się rumieni i macha ogonem (patrzy: ep4) <3
drugą moją ulubioną postacią jest Mephisto. koleś ocieka zajebistością! ma świetny strój, parasolkę, różową limuzynę i głos Hiroshiego~~
po 4 odcinku do grona ulubionych zaliczam Yuki-chan'a :D jakoś zwykle momentalnie pałam miłością do postaci, pod które głos podkłada Jun-sama, ale teraz potrzebowałam więcej czasu.
May 15, 2011 2:28 AM
#8

Offline
Jan 2011
798
Moim takim numerem jeden jest Rin. Uwielbiam typowych shounenowych głównych bohaterów, a myślę że Rin ich wszystkich przebija na głowę. Od razu zakochałam się w jego ogonku, uszach i charakterze - tą niezdarnością i lenistwem poniekąd przypomina mnie. Generalnie bardzo podoba mi się z wyglądu i, jak wspomniałam, z charakteru. Do tego katana i fajne seiyuu <3. Nie da się go nie lubić. : D

Numer dwa? Mephisto, a jakże. : D Lubię takie postaci, przy których właściwie nie wiadomo co im w głowie siedzi, a myślę, że ten pan właśnie taki jest i można się po nim spodziewać w sumie wszystkiego. Taka chodząca zagadka <3. Poza tym podoba mi się jego wygląd i limuzyna, którą rozwalił mnie już na wejściu. XD"

Numer trzy to Yukio. Taka bardzo pozytywna duszyczka. Bardzo spodobał mi się w odcinku, w którym został z Rin'em w klasie i zwalczał demony. Coś pięknego <3. Ale tak na prawdę to co za nim najbardziej przemawia to moje najukochańsze seiyuu pana Fukuyamy <3.
May 22, 2011 2:08 AM
#9
Offline
Jul 2009
4
Moim numerem jeden także jest Rin ^^ jak envy-chan wspomniała,ma w sobie coś typowego ze wszystkich shounenów,ale zarazem jest też oryginalny,mam nadzieję,że opanuje swoje moce i będzie rozwalać : D
Numerem dwa jest chyba Shemi,ona jest taką pozytywną postacią,taką dobrą duszą,która wszystkim pomaga i stara się udowodnić swoją wartość.
Mephisto i Amaimon rzeczywiście są ciekawymi postaciami,ale nie wiem jakoś nie bardzo przepadam za nimi,może dlatego,że jak się okaże nie są zbyt przychylni dla Rina.:>
May 24, 2011 10:34 AM
Offline
Jan 2009
207
Phi phi wszystko już o Rinie napisali na górze :D
Jest paru dość ciekawych bohaterów, a niektórych jeszcze w anime nie było, więc nie będę wspominał.
Oczywiście Rin to #1 wygląd, charakter... sam motyw w tym anime, że jest synem szatana, który "przechodzi" na druga stronę by walczyć z nim(no i powód) robi z niego takiego zajebistego bohatera :>
May 27, 2011 10:33 AM

Offline
Jan 2009
69
Zdecydowanie Fujimoto. Moim zdaniem był najfajniejszą postacią z całego anime i tak baaardzo mi go brakuje T___T

-The world we live in is always within darkness.
-Which is why we seek light.
May 29, 2011 1:32 PM

Offline
Mar 2009
95
No rzeczywiście Fujimoto był świetną postacią. Nadal mam taką głupią nadzieję, że w którymś odcinku wróci, no ale niestety już nie jako człowiek, ale jako demon. TT_TT ( ale to tylko przypuszczenia i głupie nadzieje ;p)
" I will be your deadman,
With nothing but this blood on my hands.
Stuck in your "wonderland"... "
May 30, 2011 10:56 AM

Offline
May 2010
85
Amaimon! Amaimon zdecydowanie. ^^
Tyle,że nie mam szczególnego powodu dlaczego jego akurat wybrałam. To uwielbienie przyszło tak nagle... ._.
Kiedyś na pierwszym miejscu był Rin. Jego charakter jest boski.! Z drugiej strony jednak jest głównym bohaterem i to jeszcze niemożliwie przystojnym, zdecydowanie za szybko stał się numerem jeden większości osób. =w=
Trzecie miejsce, zakładając,że Rin jest na drugim, jest zarezerwowane równocześnie dla Shury i Izumo. :33
Obydwie kocham za charakterki. x3
Jun 3, 2011 9:40 AM
Offline
Jul 2010
65
Zdecydowanie Rin i Mephisto <3 Są członkami mojego wielkiego otakowskiego haremu!
Jun 17, 2011 6:44 PM

Offline
Dec 2010
43
Numer jeden: Rin - i chyba nie muszę nic więcej dodawać, bo najllepsze epitety pod jego adresem zostały już wypowiedziane (wystukane w zasadzie ;p)
Numer dwa: Shirou Fujimoto - od razu go polubiłam: za wygląd, za osobowość. Ubolewam nad tym, że zniknął tak szybko ;((( i oczywiście ciągle się łudzę, że wyskoczy gdzieś zza rogu krzycząc 'niespodzianka, blefowałem, nadal żyję xD'
Numer trzy: hmm... Ryuji póki co. Taki niby twardziel, a ma dobre serduszko <3
Jun 27, 2011 10:23 AM

Offline
Jan 2010
269
Tak, Mephisto z głosem Zetsubou-sensei zdecydowanie rządzi~~
Ja tam lubię wszystkich, a co! Najbardziej lubię ogon Rin-chan. Te ogony już tak mają, że żyją własnym życiem, więc powiedzmy, że to on jest moją ulubioną postacią.
Ale Shirou-chan faktycznie też był fajny. @mirroro, módl się, żeby ci nie wyskoczył, bo chyba sama na zawał wykorkujesz.
No ale cóż, ja tam znam Ao tylko z anime, więc raczej za dużo do powiedzenia nie mam XD
Jun 30, 2011 7:30 AM

Offline
Oct 2009
2394
dla mnie strasznie fajny jest Shima xD niby mnich i takie tam, a jest taki zabawny, dowcipny i w ogóle, słodki~~
Jun 30, 2011 8:45 AM

Offline
Sep 2008
1011
Shima wskoczył u mnie na drugie miejsce <3
Aug 20, 2011 2:38 PM

Offline
Dec 2010
16
Moim ulubieńcem jest oczywiście Mephy! To jest chyba moja najulubieńsza postać ze wszystkich serii jakie widziałam.
Po pierwsze wygląd, po prostu uwielbiam taki wygląd! Trochę taki cukierkowy, ale z charakterem ;)
Po drugie seiyuu dobrany znakomicie!
Upodobanie do różowych gadżetów też jest fajne haha
No i co by tu dużo mówic...jest zakręcony i nieprzewidywalny :)

A kolejnym charakterem, który lubię jest Suguro.
Za seiyuu i design postaci.

Niestety Rin mi nie przypadł do gustu, irytuje mnie często, ale ujdzie.
Aug 28, 2011 5:51 AM

Offline
Jan 2011
798
Ostatnio moim takim najulubieńszym stał się Yuki-chan. I właściwie nie potrafię określić dlaczego, ale mam do niego straszną słabość od pewnego czasu, a kiedy się pojawia to mimowolnie się uśmiecham :3
Apr 8, 2012 12:11 PM
Offline
Mar 2012
2
Moją ulubioną postacią jest Amaimon. Uwielbiam jego charakter :D
I styl też ma świetny, uwielbiam zielone włosy.
Na drugim miejscu jest Mephisto. Szczególnie po 34 rozdziale.
Choć lubię wszystkie postacie oprócz Angela XD
May 5, 2013 9:55 AM
Offline
Apr 2013
2
Oh, moją postacią jest Rin *.* Kocham go za jego charakter i jego stosunek do Kuro ♥ Kiedy oglądałam po raz pierwszy anime, zapytałam się mojej siostry, czy Kuro ma dwa ogony. Ona zaprzeczyła. Przestraszyłam się, ale w końcu odpuściła i się przyznała do dowcipu >.< Rin jest dla mnie też przykładem, żeby dążyć do swoich celów, nieważne, czy dla innych są one realne czy też nie.
Jan 20, 2016 4:43 AM

Offline
Jan 2015
113
Ja nie moge sie zdecydowac miedzy Shura a Izumo.
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Nielubiana(?) przez nas postać : 33

Pierniczkowa - Jul 8, 2012

3 by stray-death »»
May 5, 2013 9:49 AM

» Specjalizacje

Monogatari - Jun 27, 2011

11 by Pierniczkowa »»
Jul 8, 2012 1:48 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login