Forum Settings
Forums

چرا مال رو انتخاب کردین؟ در سایت های دیگه ای هم فعالیت میکنید؟

New
Dec 16, 2018 2:17 PM

Sep 2016
33
.خودم مال رو به این دلیل انتخاب کردم که دیتابیس قویتری داره و جامعه آماریشم بالا هست

.از طرف دیگه رابطه ی کاربری این سایت رو بیشتر میپسندم

همینطور در سایت ها وکامیونیتی های مختلف دیگه ای هم فعالیت میکنم بیشترم در زمینه گیم در سایت هایی هم مثل
.آی ام دی بی فعالیت میکردم

PureVoidDec 16, 2018 3:03 PM
Reply Disabled for Non-Club Members
Dec 16, 2018 2:51 PM

Jun 2017
3149
اولا باورم نمیشه الان یه سال و نیم ه که تو مای انیمه لیست هستم ولی من تقریبا برای انیمه همه سایتا رو سر زدم و بهتر از مای انیمه لیست ندیدم

با اینکه مای انیمه لیست هم دیگه داره محیط ش قدیمی میشه ولی
ANN و Anidb
بیشتر از اینکه خوشم نیاد ازشون محیط شون برام یه جوری بودن و دو تا سایت جدید
AniList و Kitsu (Hummingbird)
هم جامعه آماری شون پایین ه هم فروم و بخش های دیگه شون فعالیت ش انقد کم ه که من توشون نتونستم بمونم. همین معروفترین بودن مای انیمه لیست باعث شده خود به خود بهترین باشه که الان یه سری بحث هاست که تا چند ساله دیگه اینجوری نیست... ولی بعید میدونم تا 5 سال دیگه هم سایتی از مای انیمه لیست جلو بزنه

در مورد سایت های غیر انیمه هم مثلا در مورد بازی من همیشه خیلی
casual
بودم به غیر از اینکه حدود 1 سال تو فروم دوتا 1 بودم و هیچ وقت هم اکانت آی ام دی بی درست نکردم هر چند هفته ای نیست بهش سر نزنم...

mhkrDec 16, 2018 2:59 PM
Dec 16, 2018 3:38 PM

Jul 2017
24
(((((((((: چون مای انیمه لیست منو انتخاب کرد
....واقعا خودمم نمیدونم چرا
البته بگم که توی اون مدتی که برا همین سایت مشکلاتی پیش اومده بود و اینا که خودتون میدونید، بقیه سایت ها رو چک کردم و خیلی راحت بگم با هیچ کدوم حال نکردم که حتی اکانت بسازم، البته توی
Anilist
به دلایلی ساختم و استفاده هم کردم ولی خو الان شاید یه ماه بشه سایت اش رو باز نکردم

سایت های دیگه که فقط
t.me :)))))))
Jun 4, 2019 11:23 AM
Jul 2018
564127
منم به خاطر نرم افزار pocket mal
عضو مای انیمه لیست شدم
که لیست هام رو اد کنم یادم نره
تا یک سال و خرده ای فقط لیست اد میکردم و ریویو و پیشنهاد میخوندم ولی محیط سایت رو نمیومدم

بعد از یه ریویو کننده خوشم اومد و ادش کردم برای فرند
چون شبیه بودیم نسبتا

بعد دونه دونه اد فرند هام بیشتر شد

توی عید نوروز بود که توضیحات پروفایلم و عکس رو گذاشتم که اگر جایی تو فروم یا ردیت خواستم برم بپرسم توضیح علاقه و لیست هام باشه

و باز هم زیاد حرف نمیزدم چون انگلیسیم کند بود هر بار یک روز طول میکشید تا در حدی که درست باشه و چرت و پرت نباشه برای طرف مقابل بنویسم تا وقتی که با محمدحسین و رضا آشنا شدم و صحبت کردیم
Jun 4, 2019 11:27 AM
Jul 2018
564127
سایت های دیگه هم عضو شدم ولی صرفا برای بک آپ
خیلی رابط کاربریشون جالب نیست
و kitsu
و anilist
هم بیشتر حالت توییتری دارن که غالبه ولی بد هم نیستن فعلا صرفا از مای انیمه لیست توشون ایمپورت میکنم

انی دی بی دستابیسش رو دوست دارم و بعضی وقت ها کامنت ها و نقد هاش رو ولی هم به نظر یکم خلوت میاد و رابط کاربریش هم یکم شلوغ و یجوریه
removed-userJun 4, 2019 11:32 AM
May 29, 2021 2:04 PM

May 2021
10
من خودم متاسفانه فقط یک ساله که انیمه میبینم و از طریغ آقا هادی داخل یوتیوب با این سایت آشنا شدم و به خاطر سبک کلاسیک و قدیمیش خیلی دوسش دارم و از طرفی هم خوشحال میشم که کامیونتی ایران هم رشد کنه و خودی نشون بده تو سایت های دیگه هم نه چون بهتر از مای انیمه لیست پیدا نکردم:)
Aug 12, 2021 11:33 PM
Dec 2019
1
هم خب :)))) حرفای دو سه سال پیش (و قدیمی تر) رو که می‌خونم جالب‌ن جدا

خود من بیشتر از انی‌لیست استفاده میکنم (الآن هم بعد چند ماه به لاگین کردم) ممبر هاش هم طی یک سال اخیر خیلی بیشتر شدن ولی خب قطعا به مال نمی‌‌‌رسه از این نظر
و تلگرام
(که هردو هم میشه گفت به دوستانی که دارم خلاصه می‌شن)
Nov 24, 2022 11:06 AM
Nov 2020
1
دلیل اصلی ،چون می خواستم بدونم فصل بعدی یا ova وفتی میاد بهم نوتیفکیشن بده
البته نرم افزار و سایت های زیادی هست که این کار رو انجام میدن ولی دلیل اصلیم به خاطر رابط کاربری نوستالژیک سایت و دیتابیس قوی
قبل این که انیمه هام رو اینجا ثبت کنم از این سایت برای پیدا کردم اسم ژاپنی انیمه ها استفاده میکردم
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» شخصیت های انیمه ایی مورد علاقت بگو

Milad - Feb 18, 2010

14 by 3154ali311 »»
Feb 7, 2022 9:57 PM

» معرفی آثار برتر

PureVoid - Feb 8, 2019

3 by Mikachanxxxxxxxx »»
Dec 2, 2021 9:21 PM

» لینک های مفید مربوط به انیمه و مانگا

mhkr - Dec 22, 2018

5 by mhkr »»
May 1, 2021 6:30 PM

» کجا رو توی دنیا دوست دارین ببینین؟

removed-user - Jun 10, 2019

4 by Naopelican »»
May 8, 2020 1:20 AM

» به نفر قبلی یه شخصیت انیمه ای نسبت بدین

removed-user - Jun 10, 2019

3 by PureVoid »»
Jun 12, 2019 8:54 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login