Forum Settings
Forums
New
Aug 28, 2016 7:39 AM
#1
Offline
Jul 2008
4
Dodatkowo tutaj, na MALu zapytam Was wstępnie czy mój nowy pomysł, który mam nadzieję ruszy trochę popularność mojego wizerunku ma racje bytu...

Planuję nakręcać samego siebie podczas zmagania się z ... totalnie beznadziejnymi seriami OVA oraz TV. Szczegółów pomysłu nie chcę ujawniać, jest kilka pomysłów, które będą pojawiał się w każdym odcinku kolejnej to omawianej, gównianej serii. Oczywiście nie będe nagywał emocji towarzyszących mi podczas oglądania całej serii czy odcinka, wybiorę najlepsze momenty i zmontuje je w jedną całość.

Będziecie chętni oglądać takie śmieszki?
Macie jakieś propozycję co do formy?
Reply Disabled for Non-Club Members
Aug 29, 2016 8:00 AM
#2
Offline
Aug 2015
89
Jeśli chodzi o formę to nic ci nie podpowiem. Ale na pewno obejrzę 1 filmik tej serii, choćby z ciekawości. Tylko ostrożnie wybieraj serie które wyśmiejesz.
Aug 29, 2016 11:55 AM
#3

Offline
Oct 2014
128
Digibro już od dawna miał taką mini-serie "Laying Around" i mi się to bardzo przyjemnie oglądało

Jeden z moich ulubionych, przykładowy filmik, a nóż widelec coś podpatrzysz: https://www.youtube.com/watch?v=khiMJ_61DYI
Sep 5, 2016 7:43 AM
#4
Offline
Aug 2015
89
Tak jak napisałem tak też zrobiłem. Obejrzałem pierwszy odcinek tej serii. Nie podobało mi się jak o tym mówiłeś, nudziłem się. Rozumiem że seria jest o kiepskich anime, i twój wybór był całkowicie trafny. Ale o tym "kiepskim" anime powinieneś mówić w bardziej ciekawy sposób, bo jak mam być szczery to już po 50 sekundach miałem ochotę cię wyłączyć. Obejrzałem twój filmik całkowicie na siłę. Wcześniej napisałeś że nie będziesz nagrywał emocji towarzyszących podczas oglądania całej serii czy odcinka, dlaczego tego nie zrobisz ? Jako że przez 8 minut mówiłeś jak ksiądz na kazaniu, myślę że powinieneś dać parę właśnie takich przerywników które pokażą jak oglądasz tą serię, jaki przy tym masz wyraz twarzy i jak byś skomentował to co dzieje się na bieżąco(znaczy ty je dałeś ale, mi się wydaję że dorobiłeś je na potrzeby montażu. Oglądając 2 raz tą samą scenę nie obudziła w tobie takich samych emocji jak za pierwszym razem. Przykładem jest 3 minuta twojego filmiku w której pojawiły się dupy. Ciężko mi uwierzyć że jak zobaczyłeś je pierwszy raz nawet się nie uśmiechnąłeś.). To ty obejrzałeś słabe anime a czuję się jakbym to ja je obejrzał. Chcę się się pośmiać z filmiku na którym
ty się męczysz, a nie męczyć się razem z tobą.
Myślę że stać Cie na więcej.
Edit:To komentarz do 2 filmiku tej serii ta "01" jest myląca. A pierwszy zaraz nadrobię.
Edit#2: Pierwszy odcinek był dobry, przyjemnie się oglądało. Cofam wszystko co mówiłem, jednak wiesz jak to robić po prostu 2 odcinek wyszedł do dupy.
Avatar97Sep 5, 2016 7:56 AM
Sep 5, 2016 3:24 PM
#5
Offline
Jul 2013
3
Seria moim zdaniem dobra i rozrusza trochę kanał mam kilka propozycji tytułów do tej serii:
-Shounen Maid
-Higurashi no naku koro ni kira (chodzi tylko o kire reszta to arcydzieło)
-Akikan!
-Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
-Chuu Bra!!
-Happy☆Lesson
-MM!
-_Summer
-Loveless
mam nadzieję, że coś wybierzesz i zrobisz odcinek, będzie miło obejrzeć jakbyś coś wybrał z listy :v
Sep 6, 2016 8:36 AM
#6
Offline
Jul 2008
4
Będę starał się dodawać dużo więcej komentarzu, urozmaicę także humor o dodatkowe przemyślenia etc. Postaram się, by Siema Crapy ewoluowały w strawny materiał ;)
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Jakie są wasze ulubione openingi i endingi

kasiakatarzyna - Jul 28, 2017

1 by Stacho »»
Sep 22, 2017 2:25 PM

» Ulubione anime z sezonu lato 2016

TheBlender - Aug 14, 2016

13 by Iinokoshi »»
Jan 21, 2017 5:51 PM

» Średnik w tytule

vosio0 - Nov 9, 2016

0 by vosio0 »»
Nov 9, 2016 7:03 AM

» Sezon Jesień 2016 zapowiada się na brązową kaszankę

spychu - Aug 28, 2016

12 by Amrod97 »»
Sep 10, 2016 12:47 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login