Forum Settings
Forums
New
Jul 27, 2015 1:23 PM
#1

Offline
Aug 2010
21
Jakie serie anime oceniliście najwyżej ?

Ja do tej pory oceniłem na maksymalną ocenę 7 tytułów:

Neon Genesis Evangelion
Death Note
Tengen Toppa Gurren Lagann
Code Geass: Hangyaku no Lelouch
Steins;Gate
Sword Art Online
Shingeki no Kyojin
Reply Disabled for Non-Club Members
Sep 20, 2015 2:33 AM
#2
Offline
Aug 2014
3
U mnie podobnie z Shingeki no Kyojin i Death Note

Oglądam różne gatunki anime

Another- 10/10 podobala mi się ta historia bardzo do mnie przemówiła i fajnie się oglądało

Black Bullet - 10/10 bardzo wesołe anime sporo ciekawych walk i fajnie się oglądało bardzo mnie wciąglo

Btooom! - szkoda że ma tylko 12 odcinków jest naprawde bardzo dobre i ciekawe i chętnie bym oglądała go nadal jakby były jakieś inne serie 10/10

Darker Than Black - 10/10 niesamowite anime ogladalam jakos 2 lata temu bohaterowie ciagle sa w mojej glowie wciagajace ciekawe jak i 1 tak i druga seria b.dobra

ef: A Tale of Memories./ ef: A Tale of Melodies. - myśle że to anime bardziej kobiece jest meeega smutne przygnebiajace problematyczne życiowe wzruszające jest poprostu piękne

Elfen Lied - 10/10 bardzo fajniutkie ciekawe polecam zobaczyć każdemu

seria Fate/zero/stay night itp - 10/10 mega ciekawe anime super sie ogladalo

seria Magi: The kingdom of magic itd - jest to bardzo fajne anime przygodowe mnóstwo fjanych przygód wszystkie serie polecam

Pandora Hearts - tytuł mnie kilka krotnie zniechęcił i opis tak samo ale kiedyś stwierdziłam że zobacze to wkońcu i jest to naprawde fajne anime

Phantom: Requiem for the Phantom - to anime baardzo gorąco polecam jest superowe fajnie sie ogladalo super akcje
Sep 21, 2015 2:25 AM
#3

Offline
Aug 2010
21
Ostaniu ukończyłem drugą serie Gyakkyou Burai Kaiji, dosyć mało popularnego w Polsce, anime jest o hazardzie, ma nietypową kreskę i styl, jednak naprawdę gorąco polecam, do oceny 10 trochę zabrakło, ale głównie ze względu na długość, która mogłaby być nieco krótsza (po 26 odc)

Pierwsza Seria: Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor
Druga : Gyakkyou Burai Kaiji: Hakairoku Hen
Sep 23, 2015 7:08 AM
#4
Offline
Aug 2014
3
u mnie tak Monster jest świetny mógłby mieć tą 10 ale 74 odcinki to dużo i zaczeło mi się to później troszke ciągnąc dlatego 9
Jan 14, 2016 5:25 AM
#5

Offline
Jan 2016
3
Z seriami ulubionymi jest mały problem bo mam sporo obejrzanych i jest ciężko coś znaleźć .Ale przeważnie podobają mi się Mechy i sportówki ;)
Takie jak Major haikyuu, baby steps no i Diamond no ace ;) (sportóki),Które zasługują na 10
Mechy takie jak after war gundam x,Gundam seed ,tak w ogole wszystkie lubię gundamy xD Nawet te starsze ;)
Mar 1, 2016 11:39 AM
#6
Offline
Feb 2016
1
Ja tam obejrzałam na razie mało, ale zachwyciło mnie Shingeki no Kyojin. Podobały mi się też wszystkie serie Madoki i Fate/Zero. Przy Fate/Stay Night nie miałam już serca do kreski denerwującego charakteru Shirou. A szkoda, bo podobno później dzieją się fajne rzeczy.
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Nowe anime - warte zachodu

Janmax - Aug 23

2 by Janmax »»
Oct 5, 9:34 AM

» Powitania

Janmax - Jul 27, 2015

32 by Osmor »»
Apr 10, 2023 10:58 AM

» Mangi

Janmax - Jan 3, 2019

7 by purplereki »»
Aug 3, 2021 8:40 AM

» Offtop

Janmax - Jul 31, 2017

3 by Janmax »»
Oct 14, 2018 10:42 AM

» Wyczekiwane Anime

Janmax - Jan 8, 2017

5 by Constabla »»
Jan 29, 2017 6:37 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login