Forum Settings
Forums
New
Nov 27, 2009 4:14 PM
#1

Offline
Aug 2009
17
Jako, że nic się tu nie dzieje postanowiłem to zmienić. Jednak w zaistniałej sytuacji jestem mało kreatywny, dlatego założyłem bardzo ambitny temat. Ogólnie można o wszystkim. Możecie się przedstawić, pochwalić zdjęciami, powiedzieć coś o sobie w kliku słowach. Jak zaczęła się wasza przygoda z mangą no i anime ? No to do roboty. xD
Reply Disabled for Non-Club Members
Nov 28, 2009 6:49 AM
#2
Offline
Jul 2009
30
ambitnie, nie powiem^^
no więc u mnie to się zaczęło od przedszkola (ale na Opolu się nie skończy!). Była Sailor Moon, potem Dragon Ball, Pokemonomania i Digimony. Około 5. klasy zaczęłam zbierać "Kawaii",ale niedługo potem przestali je wydawać;/ Anime w sumie towarzyszy mi prawie przez całe życie ;D Tak "na poważnie" to oglądam je gdzieś od kwietnia może... ;p I jeszcze dłuuuugo nie przestanę! ;))
Czym, poza M&A, się jeszcze interesujecie? Bo ja uwielbiam przyrodę, gimnastykę/taniec i sztukę (fotografia, słowo, film, muzyka....). No i japońską kulturę, rzecz jasna ;p
Dec 3, 2009 12:07 PM
#3

Offline
Jun 2009
6
To tak w skrócie: Asia, rocznik '92, zamieszkała w Piwonicach, aktualnie uczy się (no, powiedzmy że się uczę :D bo jak na bio-chem to się obijam) w Ansyku. Z innych zainteresowań to tylko muzyka, baaardzo różne gatunki, od typowo eskowych kawałków, techniawek z jakimś wpadającym w ucho motywem, przez ukochane: muzykę klasyczną, dalej przepiękne rockowe ballady, rock alternatywny aż do ostrzejszego brzmienia- hard rock, melodic death metal. Z zamiłowaniem do muzyki łączy się grywanie na pianinku i śpiew.

Jak u większości przygoda z anime to na początku Sailor Moon, kilka dobrych, starych tytułów z RTL7 i Pokemony :D Potem długo, długo nic, aż do odkrycia przewspaniałych zasobów Internetu xD Jakoś pod koniec gimnazjum potrafiłam całe letnie noce siedzieć przy jakimś Naruciaku, potem poszły ambitniejsze tytuły. Teraz nie mam dużo wolnego czasu, ale zainteresowanie nie zanikło.
Dec 6, 2009 10:50 AM
#4

Offline
Aug 2009
17
No to kiedy spotkanie. Pisać kto chętny to jakoś termin wtedy dopasujemy ^^ O sobie moge wam opowiedzieć jak już się spotkamy ;]
Oct 3, 2013 3:40 AM
#5

Offline
Sep 2013
8
Ja podobnie do Joasi - mieszkam niedaleko Piwonic, czasem nawet mówię, że w Piwonicach, ale w rzeczywistości są to okolice Lisa. Ja również jestem z Asynka, na biol-chemie, ale jak Aśka ukończyła szkołę, ja akurat tam trafiłam. ^^ Jestem teraz w ostatniej klasie, więc trzymajcie za mnie kciuki na maturze.
Więcej o sobie - jak wskazuje nick mam na imię Daria, 18 lat. Jestem niska (1,54! :c) mam dość krótkie, jasnobrązowe włosy i piwne oczka.
Moja przygoda z anime zaczęła się od "Death Note", kiedy ujrzałam na kwejku jakiś komiks o tym anime, a że nie zczaiłam o co biega, to stwierdziłam, że jedynym sposobem na zrozumienie go będzie obejrzenie owego "DN". "Notatnik Śmierci" tak mi się spodobał, że od razu zabrałam się za następne anime, którym było "SAO". Po jakimś czasie zrobiłam sobie przerwę i teraz niedawno wróciłam do anime, kiedy odkryłam MAL.
Widzę, że od pasu lat jest tu bardzo cicho, mam nadzieję, że trochę się obudzicie! :D
Actions speak louder than words.
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Wasze ulubione/najlepsze anime ?

Positiva - Nov 28, 2009

5 by lukaszgg »»
Sep 10, 2015 1:53 PM

» Layout

xever - Jan 16, 2010

0 by xever »»
Jan 16, 2010 9:22 AM

Poll: » Obrazek noworoczny

xever - Dec 28, 2009

2 by xever »»
Jan 10, 2010 4:08 AM

» Nowy obrazek gÅ�ówny

xever - Dec 23, 2009

0 by xever »»
Dec 23, 2009 2:24 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login