Forum Settings
Forums
New
Mar 17, 2010 3:24 AM
#1

Offline
Oct 2008
821
Jako, że przynajmniej z częścią z Was mam nadzieję kiedyś spotkać się na kawie i pogawędzić o anime, proponuję, abyśmy się trochę bliżej poznali. Kto ma ochotę, niech napisze coś o sobie. ;) Oczywiście coby dać przykład, zacznę od siebie. :)

Hajimemashite!

Na imię mam Piotrek, choć bardzo niewiele osób zwraca się do mnie w ten sposób. ;) Mam 21 lat i jestem studentem 3 roku filologii słowiańskiej na ATH, specjalizacja język słoweński w biznesie i turystyce. Mangą i anime interesuję się od blisko 2 lat, choć jak większość tutaj zaczynałem od Yattamanów, Sailor Moonów czy innych Królestw Kalendarza, kiedy to byłem małym brzdącem(kiedy to było... staro mi).

Moim pierwszym "świadomym" anime był Vampire Hunter D: Bloodlust, i po dziś dzień pozostaje moim ulubionym anime, a D ulubioną postacią i wampirkiem. :) Potem odświeżyłem sobie Sailor Moon, dzięki temu zawitałem tam na pewną polską stronę z anime i poznałem piękno serii Ah! My Goddess!, które oglądałem bez przerwy przez kilka miesięcy. :P Potem w wakacje znajoma poleciła mi Neon Genesis Evangelion, i od tego zaczęło się już na dobre i trwa do dziś. :)

Poza anime lubię gry komputerowe, gry planszowe, grywałem w papierowe RPG i w karcianki też. :) Do tego oczywiście kocham muzykę rockową, choć ostatnio z braku weny przerzuciłem się jpop i jrock, a nawet techno. :P Jakieś specjalnie uzdolnienia? W zasadzie brak, mam taki głupi typ charakteru, że interesuję się wszystkim po trochu, także wiem coś o wszystkim, ale nie ma rzeczy, o której wiedziałbym wszystko... Aha, no i w moim słowniku nie ma słówka "taboo", także możecie rozmawiać ze mną na każdy temat.

Hmm, tyle mi przychodzi do głowy, jak chcecie, możecie mnie pomęczyć jakimiś pytaniami. ;)
Reply Disabled for Non-Club Members
Mar 17, 2010 5:35 AM
#2

Offline
May 2009
118
Teraz ja ^^

Witam :D

Mam na imię Marlena, stuka mi w tym roku 20 lat i jestem studentką 1 roku na GWSH (nie chce mi się rozwijać nazwy :P) w Katowicach na kierunku Turystyka i Rekreacja. Moja przygoda z A&M zaczęła się jakieś 5 lat temu (świadomie) :)

Rudgald said:

choć jak większość tutaj zaczynałem od Yattamanów, Sailor Moonów czy innych Królestw Kalendarza, kiedy to byłem małym brzdącem(kiedy to było... staro mi).


Też zaczynałam od tych serii i dodatkowo wszystkiego, co leciało na RTL 7 ^^

Za to moim "świadomym" anime był Shaman King na przemian oglądany z Inu-Yashą :D

A oprócz A&M lubię j-music (wszystko co wpadnie mi w ucho) i kino azjatyckie ^^

Jak na razie to tyle, jak chcecie to mi też możecie zadawać pytania...zawsze to łatwiej ^^"
Sorry for my english ^^"
Mar 19, 2010 12:18 PM
#3
Offline
Apr 2009
5
Rudgald w jakie RPG i karcinaki cisłeś xD
I co ważniejsze dlaczego grywałeś, a już nie grywasz ;p
Mar 20, 2010 3:28 AM
#4

Offline
Oct 2008
821
Głównie D&D, oprócz tego Wiedźmin i trochę Młotek, jeśli chodzi o RPG. Z karcianek tylko MTG. ;) A już nie grywam, bo mi się znudziło. ^^ Choć mam jeszcze karty do magica i stosik podręczników do didika. :P
Mar 20, 2010 8:30 AM
#5
Offline
Apr 2009
5
No w sumie DnD najpopularniejsze tak samo jak Magic ;p Ja teraz też przechodzę kryzys... grać czy nie grać o to jest pytanie ^^ Zwłaszcza, że MTG tak strasznie kasę wysysa ;/
Mar 28, 2010 5:32 AM
#6

Offline
Dec 2008
1208
Teraz ja, teraz ja! Kyaa! xd

Miło mi, nazywam się Ola >Aleksandra<, chociaż i tak wolę, jak zwraca się do mnie moim przezwiskiem, tj. Czarna/Czarnucha, w ewentualności Zua ;3 Mam 18 lat >a raczej będę je miała 6 lipca bieżącego roku< Anime i mangą interesuję się dopiero od 2 lat, a dokładnie od początku wakacji 2008, kiedy to pierwszy raz *świadomie* sięgnęłam po Naruto. A wcześniej oczywiście widziałam też takie anime jak Sailor Moon, Shaman King, Yu-Gi-Oh i inne tego typu produkcje, które leciały w telewizji ;d

Tak akurat ostatnio zaczęłam kolekcjonować mangi. >bo czasem kupowanie jest lepsze, od czytania na necie< ^^" Do kupowania anime nie jestem przekonana - póki co oczywiście, pewnie za jakiś czas rzucę się na jakieś ciekawe tytuły ;d

Poza anime i mangą interesuję się również samą Japonią (poza tym uczę się japońskiego - kiedyś się uczyłam samotnie w domu, ale moje lenistwo dawało o sobie znać, dlatego przeszłam na kursy w grupie ^^), wszelką muzyką japońską (coś ostatnio słucham praktycznie tylko niej - jakoś nie chce mi się wracać do "innojęzycznych" piosenek ;d), horrorami (ubóstwiam, po prostu kocham je! Bo Czarna lubi się bać <3). Poza tym kocham zwierzęta (posiadam szczura i psa w domu, choć chciałabym mieć kiedyś węża <3), również te fantastyczne (smoki). Często grywam w gry komputerowe (choć teraz jak się uwzięłam na anime, to jakoś mniej czasu spędzam na granie. Nadal moją ukochaną grą jest Warcraft 3, również inne produkcje Blizzarda).

Moje ulubione hasło: "Chciałoby mi się tak, jak mi się nie chce" ;ddd

Nie będę dodawać więcej, bo by mi się rozciągnęła wypowiedź bardziej, niż teraz -.-

>Uwaga! Czarna jest osobą dziwną, przerażającą, posiadającą kaczuszkę zamiast mózgu. Uważa się za Boga i lubi być zła ;dd<

Mar 30, 2010 1:32 PM
#7
Offline
Jul 2018
564127
A więc witam. Jestem Ada, mam 16 lat i nie piję od 3 miesięcy... Mangą zaczęłam się interesować około 3-4 lat temu, z tego co pamiętam wszystko zaczęło się od Bleacha.
Jestem muzykoholikiem - zapewne wyglądam na kogoś kto słucha metalu, tudzież rocka, ale tak naprawdę uważam, że w każdym gatunku można znaleźć coś godnego uwagi (ostrzegam od razu, że uwielbiam prowadzić długie dyskusje o wszelakich brzmieniach ;>), a co się z tym wiąże również koncertoholikiem, kocham koty i chyba generalnie wszystko co się rusza z racji powinności szkolnych. Lubię rysować. Niegdyś potrafiłam całymi dniami pożerać książki (głównie fantastykę), ale obecnie nieco mi to przeszło, mam nadzieję że doznam kiedyś nagłego nawrotu. Z zainteresowań mniej związanych z rozrywką to uwielbiam wszelakie języki obce oraz biologię. Jestem zwykła, szara, cicha, nie wybijam się nigdy z tłumu, brak mi swojego zdania, nieagresywna, mało kontaktowa, nie znoszę poznawać nowych ludzi, nieśmiała, nie mam znajomych, pilna, grzeczna i bez życia.

Dziękuję za uwagę.
May 3, 2010 3:05 AM
#8
Offline
May 2010
1
Hej
Nazywam się Anka i mam 21 lat.Jestem ogólnie z Oświęcimia ale tutaj nie ma żadnego klubu mangowego wiec postanowiłam napisać do Was ;)
Oprócz anime i mangi lubię też długie spacery też po górach,muzykę,pokera.
Nie wiem co jeszcze napisać o sobie hmmm reszta pewnie wyjdzie w praniu :)
Pozdrówki ;)
May 3, 2010 4:27 AM
#9

Offline
May 2009
118
Hej Avi-chan :) A nick skąd się wziął ?? Jakie są twoje ulubione tytuły M&A?
Sorry for my english ^^"
May 3, 2010 6:15 AM

Offline
Oct 2008
821
Witamy i w takim razie zapraszamy w któryś dzień do Bielska na spotkanie. :)
May 4, 2010 12:30 PM
Offline
Nov 2009
3
Azia Jestem zwykła, szara, cicha, nie wybijam się nigdy z tłumu, brak mi swojego zdania, nieagresywna, mało kontaktowa, nie znoszę poznawać nowych ludzi, nieśmiała, nie mam znajomych, pilna, grzeczna i bez życia.
[/quote said:



mamusiu... xD Nie powiem, ile z tego się zgadza z rzeczywistością...
May 15, 2010 7:17 AM
Offline
Jul 2018
564127
Timon77 said:
Azia Jestem zwykła, szara, cicha, nie wybijam się nigdy z tłumu, brak mi swojego zdania, nieagresywna, mało kontaktowa, nie znoszę poznawać nowych ludzi, nieśmiała, nie mam znajomych, pilna, grzeczna i bez życia.
[/quote said:



mamusiu... xD Nie powiem, ile z tego się zgadza z rzeczywistością...


Coś nie tak? :3
May 27, 2010 11:22 PM
Offline
Nov 2009
3
Jakbym Cię miała podsumować, tobym stwierdziła, że jesteś prawą ręką Mefista ;)
Jun 6, 2010 8:02 AM
Offline
Jul 2018
564127
Sugerujesz, że jestem jego kochanką D:?

(kuśwa, reportnęłam timonę, w treści wpisując powyższy komentarz xD)
Jun 27, 2010 1:25 AM

Offline
Feb 2010
61
Hej^^ Nazywam się Marcelina mam 18 lat:D Moja przygoda z mangą i anime zaczeła się jakieś 2-3 lata temu (straciłam rachubę:P) od anime Bleach które koleżanka mi podsuneła...:) Uwielbiam muzykę:D mogę gadać o tym godzinami:P Przygodę z japońską muzyką rozpoczeło anime NANA kiedy zakochałam się w jrocku:P Oprócz tego jestem nieśmiałą dziewczyną która się zbytnio z tłumu nie wyróżnia i żyje w własnym świecie^^ Jak coś jestem nastawiona na pytania:P
Jun 27, 2010 3:26 AM

Offline
Oct 2008
821
Hej, witamy. :) Jesteś w klubie od początku, a dopiero teraz coś napisałaś, rzeczywiście jesteś trochę nieśmiała. ^^ A co do pytań... byłaś kiedyś w Kajimie? Jeżeli nie, to gorąco zapraszam. :) Jeżeli nie chcesz od razu wypływać na głęboką wodę, możemy się najpierw spotkać w mniejszym gronie z ludźmi z MALa. :) Tak czy inaczej, nie pożałujesz. ;) Wierz mi, spotkanie się z takimi samymi świrami jak Ty, interesującymi się tym co Ty, to fajna rzecz. ;]
Jun 27, 2010 4:39 AM

Offline
May 2009
118
Witaj After_Dark ciesze się, że w końcu ktoś jeszcze odezwał się na forum :D

btw. sama dawno tu nie zaglądałam ^^"
Sorry for my english ^^"
Jul 2, 2010 8:12 AM
Offline
Mar 2008
3
O rany, nie wiedziałam, że jest tu taka grupa :)

Dzień dobry :D Imienia swego nie zdradzę, bo taka jestem zua, jestem (jeszcze) studentką ATH, filologia polska. Moim pierwszym anime była Sailor Moon ( do której też również wróciłam niedawno), potem była dłuuuuga przerwa i zaczęło się wszystko od Shaman Kinga na Jetixie i Naruto. Mangi czytam tak z doskoku, jak coś wpadnie w łapy ^^
Na forum Kajimy jestem zarejestrowana jako Fafu! :D
Jul 3, 2010 4:59 AM

Offline
Feb 2010
61
Hehe^^ Jakoś tak nie miałam o czym napisać ale ważne że wkońcu cosik napisałam:D Oczywiście na jakieś spotkanie bym się przeszła tylko muszę mieć czas:( A z tym to zawsze trudno:/
Jul 3, 2010 6:24 AM

Offline
May 2009
118
After_Dark said:
Oczywiście na jakieś spotkanie bym się przeszła tylko muszę mieć czas:( A z tym to zawsze trudno:/

Z tym brakiem czasu wiem coś o tym ^^"

@Lenorelai
witam :) coraz więcej się nas robi ^^
Sorry for my english ^^"
Jul 3, 2010 10:56 AM
Offline
Mar 2008
3
Kuroi, co to za bizona masz na avku tutaj w grupie? Strasznie fajny :D
Jul 4, 2010 12:14 PM

Offline
Oct 2008
821
Usui Takumi z Kaichou wa Maid-sama. :P Witaj Fafu. ^^
Jul 4, 2010 12:53 PM

Offline
May 2009
118
Rudgald said:
Usui Takumi z Kaichou wa Maid-sama. :P

dokładnie tak xD
Rudgald dzięki, że mnie wyręczyłeś z odpowiedzią ;P
Sorry for my english ^^"
Jul 4, 2010 3:19 PM
Offline
Mar 2008
3
Aaa, Szpajk mi o tym mówił, że fajne :D Dzięki^^
Jul 5, 2010 3:27 AM

Offline
May 2009
118
No anime fajne, a manga jak dla mnie jeszcze lepsza xD
Sorry for my english ^^"
Jul 10, 2010 9:50 AM

Offline
Feb 2010
61
Sama zaczełam ostatnio anime oglądać i niektóre momenty są poprostu prze^^
Nov 7, 2010 7:13 AM

Offline
Aug 2010
40
To ja też postanowiłam się przedstawić. Ale super. :D Nazywam się Kasia. Kasia to takie ładne imię, prawda? Uwielbiam anime i mangi. Najbardziej to chyba Death Note. <3 Kuroshitsuji tez uwielbiam. Ogólnie to lubię dużo rzeczy. Charakter mam nudny więc nie ma co opisywać. Jestem zwykłą małą dziewczynką. :D Nie spodziewałam się, że aż tyle osób będzie tutaj z mojego miasteczka. To super. <3 Widać anime działa na wszystkich. :D Może nawet z kimś z was chodzę do szkoły? Anonimowość to jednak jest super. Nikt o nikim nic nie wiem. W takim środowisku można być sobą. :D
Pa pa.
Nov 8, 2010 2:12 AM
Offline
Apr 2010
8
witam wszystkich. jestem Aga mam 22 lata mieszkam w Szczyrku, tu pracuje i spędzam większość czasu ale w Bielsku też bywam bardzo często.
Anime zaczęłam się interesować jak miałam jakieś 12 lat potem miałam przerwę i w wieku około 15 lat zaczęłam oglądać znowu chyba od wolf's rain się zaczęło juz nie mówiąc wcześniej o Sailor Moon i Dragon Ball którym wszystkich kumpli zaraziłam :D
Aktualnie mam mało czasu na anime ale oglądam po nocach.
Nov 9, 2010 4:14 AM

Offline
Oct 2008
821
Witam serdecznie. :) Jak zwykle zapraszam na spotkania klubowe, z chęcią przyjmiemy pod swe skrzydła trochę świeżej krwi. :) Jak zwykle też mogę zorganizować najpierw spotkanie w mniejszym gronie jeżeli z jakichś powodów nie chcecie/ nie możecie przyjść na spotkanie. Wierzcie mi, spotkanie się w realu z osobami z tym samym hobby to znacznie więcej niż tylko pisanie na forum. :) Zapraszam!
Nov 9, 2010 11:58 AM

Offline
May 2009
118
Heloł dla wszystkich nowych w grupie ;)
Datenshi189 said:
Nie spodziewałam się, że aż tyle osób będzie tutaj z mojego miasteczka. To super. <3.

hehe poczułam się jakbym mieszkała na jakiejś wsi xD
Sorry for my english ^^"
Jan 12, 2011 2:09 AM

Offline
Mar 2009
13
To może też się przedstawię. Mam na imię Dorota, studiuję w Bielsku pedagogikę na ATH. Mieszkam w niewielkiej miejscowości koło Kęt, ale jeżdżę dość często do Bielska. Anime i mangą interesuję się już dość długo, choć naprawdę mogłam się "rozkręcić" gdy jakieś 3-4 lata temu dorobiłam się w końcu neta:) Na obecną chwilę odczuwam lekki przesyt, głównie temu, że ciężko mi znaleźć fajną serię do oglądania. Poza tym lubię gry komputerowe, głównie rpg i rts, czasami lubię też coś pomalować, rysować czy haftować. Taki totalny mix:)
To chyba tyle, pozdro dla wszystkich:)
Jan 12, 2011 2:45 AM

Offline
Oct 2008
821
Witam i pozdrawiam. :) Jak zwykle zachecam tez do uczestnictwa w spotkaniach, fajnych, nowych ludzi nigdy za wiele. ^^ Niestety teraz nie moge zaoferowac organizacji pobocznego spotkania poniewaz do czerwca jestem w Norwegii, ale zapewniam, ze na spotkaniu nikt Was nie zje. ;) Frekwencja jest obecnie nizsza niz zwykle wiec powinno ulatwic to aklimatyzacje wszystkim chetnym, na prawde warto! :)
Jan 29, 2011 9:22 AM

Offline
May 2009
118
Witaj Melissana :)
W jakie gierki grasz?? i jakiej muzyki słuchasz? jeśli można wiedzieć ;)
Sorry for my english ^^"
Feb 4, 2011 10:29 AM

Offline
Mar 2009
13
Mam sentyment do starych gier typu Baldur's Gate2 , Gothic, Arcanum, Diablo2 czy Heroes of might and magic III. Obecnie z nowszych to Wiedźmin, Drakensang,Risen, Majesty2, głównie rpg, czasem jakaś strategia. Choć generalnie gry troszkę mi się już przejadły:) Co do muzyki nie mam żadnego jakiegoś ulubionego typu, ot jak coś mi się spodoba to dodaję do playlisty:) Sporo mam muzyki z różnych anime, czasem też z gier.
P.S Masz fajny obrazek na swoim profilu:)
MelissanaFeb 4, 2011 10:38 AM
Feb 16, 2011 1:23 PM

Offline
May 2009
118
Ze wszystkich wymienionych bliski kontakt miałam z Baldur's Gate ;)
Melissana said:
Co do muzyki nie mam żadnego jakiegoś ulubionego typu, ot jak coś mi się spodoba to dodaję do playlisty:)
P.S Masz fajny obrazek na swoim profilu:)


o! widzę, że nie tylko ja tak mam hehe xD tak samo słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho ^^
dzięki stwierdziłam, że coś o żywszych kolorach od czasu do czasu nie zaszkodzi mojemu profilowi ;)
Sorry for my english ^^"
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

Sticky: » Kajima

Rudgald - May 7, 2010

5 by Rudgald »»
Jul 8, 2014 5:44 AM

» Spotkanie przy kawie ( 1 2 )

Rudgald - Mar 26, 2010

54 by After_Dark »»
Sep 21, 2010 1:31 PM

Poll: » Wybory klubowego logo

Rudgald - Apr 5, 2010

1 by Rudgald »»
Apr 12, 2010 6:16 AM

» Logo klubu

Rudgald - Mar 12, 2010

14 by removed-user »»
Apr 5, 2010 12:59 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login