Forum Settings
Forums
New
Mar 11, 2010 1:27 PM
#1

Offline
Feb 2009
933
Temat zakładam po to byście mogli się tu swobodnie wypowiadać o wirtualnym koncercie na żywo z udziałem słynnych Vocaloidów.
Wiadomo, że nam nie dane było być tam osobiście (choć może się mylę), tak więc możecie sobie na szybko zobaczyć jak bawili się na nim ci, co wywalili (zapewne) wielką kasę tylko po to by pokazać, jak bardzo szaleją za Miku i jej wirtualnymi przyjaciółmi...
Link do jednego z wielu filmików http://www.youtube.com/watch?v=DSECrMfQdYE (obejrzyjcie resztę, naprawdę warto).
Co o tym myślicie? Podobało się? Chcielibyście tam być? Podzielcie się swoją opinią!

Jeśli chodzi o mnie to jako fan Miku jestem pod wrażeniem. Naprawdę świetna animacja i synchronizacja... Nie byłem na koncercie więc nie wiem jak wyglądała sprawa z integracją... chodzi mi o to czy prócz piosenek Miku i inne Vocaloidy dawały coś od siebie, tj. czy np. rozmawiały z publiką, zachowywały się jakoś tak bardziej ludzko... koncert jak koncert, sam w sobie jak widzę udany, ludzie się świetnie bawili a trzeba przyznać, że jak się tego słucha to chciałoby się samemu poskakać... choć uważam to za trochę kiczowate to muszę przyznać, że wyszło to świetnie. No i jest to raczej pionierskie rozwiązanie, bo chyba nie było wcześniej czegoś takiego...
A co wy powiecie? :P
THeMooNMar 11, 2010 1:33 PM
Reply Disabled for Non-Club Members
Mar 12, 2010 1:39 PM
#2

Offline
Jan 2010
854
usuneli to xd

obejrzalam to wczoraj, zajelo duzo czasu, ale warto bylo. ogolnie nie ogladam koncertow, ale ten musialam xD widac bylo, ze ludzie swietnie sie bawili [taka publika kojarzy mi sie z koncertem seiyuu z haruhi suzumiyi], w dodatku animacja powala na kolana. najbardziej chyba podobala mi sie czesc z rin i lenem, koncowka tez byla fajna, kiedy to ludzie energicznie skakali i spiewali czesci utworow :D

kurde, podobalo mi sie xd
Mar 13, 2010 5:01 AM
#3

Offline
Apr 2009
1524
Trzeba przyznać, że ludzie naprawdę dobrze się bawili. Koncert sam w sobie jest fajny, wpadli na ciekawy pomysł, żeby jeszcze bardziej wypromować vocaloidy. :] I tak bym na niego nie chciała iść. XD
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Ostatnia litera.

Misae - May 27, 2010

13 by urijuha »»
Mar 24, 2014 11:07 AM

» Skojarzenia.

Misae - May 27, 2010

13 by urijuha »»
Mar 24, 2014 11:06 AM

» Ulubione Vocaloidy. ;3

Misae - Dec 18, 2009

22 by Saski-san »»
Jan 6, 2014 4:43 AM

» Ulubione video.

Misae - Dec 18, 2009

6 by aGeist »»
Jan 13, 2013 4:06 AM

» Od czego się zaczeło?

matagii - Jan 2, 2010

9 by aGeist »»
Jan 13, 2013 3:58 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login