Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (12) « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last »
Mar 1, 2010 10:58 PM

Offline
Feb 2009
91
noo keď si odmyslíte tie bodky a iné nedostatky ktoré sa mi nechce zatial riešiť tak toto má 5 farieb:
Mar 2, 2010 12:12 AM

Offline
Oct 2008
164
no cena za potlac 5 farieb a4 je 2.748 € + 50 €/pocet triciek -> to je len za tu potlac + treba pricitat zadnu stranu 1 farba 1.152 € + 10 € / pocet + cca 2 € za tricko + nejake vydavky za spracovanie celkova cena by nemala presiahnut 10 € za kus, ak ich teda bude rozumny pocet

toto je ale cena v tom starom obchode kde som daval robit konatu :P
tweety666Mar 2, 2010 12:17 AM
Mar 2, 2010 11:55 AM

Offline
Jan 2008
564
nooo takze berem to tak, ze mam zajtra ist s tymto obrazkom
Sayeth said:
do shopu a opytat sa na to, spravne ?
Mar 2, 2010 12:18 PM
Offline
Sep 2007
169
Saamoot said:
nooo takze berem to tak, ze mam zajtra ist s tymto obrazkom
Sayeth said:
do shopu a opytat sa na to, spravne ?
Mám len jednu otázku nie je to rozlíšenie 500x500 príliš malé?
Mar 2, 2010 4:06 PM

Offline
Feb 2009
91
-no pýdať sa môžeš ísť ale nepoužívaj ho na tie tričká, sú tam chyby, teraz nemám času, do konca týždňa to snáď spravím - hlavne zisti či to chcú vektorové...lebo aj keď ideš dať tlačiť nejaký plagát alebo také debiliny tak to často chcú vo vektoroch...
-myslím že tých 500 je dosť málo~ máš väčší? ..skúsim to potom aj nejako zväčšiť a vyhladiť aby to nebolo kockované... mám pridať trochu fialovej? =)
edit: vygúglil som toto, potom vyriešim tú stránku a dostanem to od nich nasilu :D
http://www.animepaper.net/gallery/scans/akiranyo/item269601/
dalo by sa to spraviť tak z cca 15 farieb aby to vyzeralo rovnako...
SayethMar 2, 2010 4:13 PM
Mar 2, 2010 4:11 PM
Offline
Nov 2007
308
Saamoot said:
nooo takze berem to tak, ze mam zajtra ist s tymto obrazkom
Sayeth said:
do shopu a opytat sa na to, spravne ?

na farbu hej ale na tlac potrebujes jednak velky a kvalitny obrazok + zadnu stranu o. o
Mar 2, 2010 9:55 PM

Offline
May 2008
102
Tu sa dá nájsť všecky v plnom rozlíšení a v PNG, lol.
http://picasaweb.google.com/akiranyo/PNGVectors#

A ked treba pošlem v PSD alias Photoshop Document, kde je to rozdelené na vrstvy ;3
What I really hate is when stupidity pairs up with effort.
Mar 3, 2010 1:45 AM

Offline
Feb 2008
99
Sayeth si vyguglil akiranyo xDDD Ved hore uz postol obrazky vo velkom rozliseni. Staci upravit farby.

PS: akiranyo, Kludne mi posli obrazok v PSD <3 xD
Mar 3, 2010 2:11 AM

Offline
Jan 2008
564
viem, ze ten obrazok je maly ale potrebujeme vediet, ze co to bude stat v tych 5-tich farbach a ze ci to treba vo vektoroch.
Mar 3, 2010 7:41 AM

Offline
Feb 2009
91
no ja by som im napísal mail nech pošlú inštrukcie ako to chcú a bol by pokoj :)
Mar 4, 2010 6:08 AM

Offline
Jan 2008
564
viem, ze som to slubil na vcera ale as nevidal -_-

takze bol som tam sa popytat a taketo su vysledky

ked budeme mat do 29 kusov tak cena za jedno triko bude 3,72 Eura
ked budeme mat 30 a viac kusov cena za jedno triko bude 2,55

tieto ceny su pri ciernom(farebnom) tricku 190 potlac 5 farebna

a vektory treba inac by si za to nauctovali viacej ....

ak som nieco zabudol napiste.
Mar 5, 2010 1:09 AM

Offline
Jan 2008
564
neviem preco ale uz 2hy den sa mi tu nechce zobrazit moj prispevok takze zopakujem. Hm kua uz si to nepamatam ako som to povedal >_<
V skratke:

Bolo by vhodne aby boli vektory usetri sa za grafika, kery by si to nauctoval

dalej momentalne je zaujem o 22 kusov triciek co predbezne vide na 3,72 eura za kus tata cena plati do 29 kusov od 30tich kusov stoji jedno tricko 2,55 eura za kus

tieto ceny platia pre univerzalne cierne tricko s potlacou s 5-timi farbami na A4
Mar 5, 2010 5:40 PM

Offline
Feb 2009
91
Prosím pekne :)
akiranyo said:
A ked treba pošlem v PSD alias Photoshop Document, kde je to rozdelené na vrstvy ;3

a týchto 9 farieb+č vyzerá celkom schopne nie?
Mar 6, 2010 2:29 AM

Offline
Jan 2008
564
podla mna je to schopne ^_^ ale pravdapodobne cena stupne kvoli tomu...
Mar 6, 2010 5:54 AM
Offline
Sep 2007
169
Saamoot said:
podla mna je to schopne ^_^ ale pravdapodobne cena stupne kvoli tomu...
schopné to je, ale mi potrebujeme tých 5 farieb, aby tá cena bola primeraná.
Mar 6, 2010 6:30 AM

Offline
Feb 2009
91
no pri týchto farbách by bola cena za kus asi 13-14€ ak som správne pochopil tie tabulky cenové :D a pri 5f. asi 7,5€ inak napísal som do tej firmy (ktorú som našiel na nete) že koľko by to stálo lebo tie ich tabulky sú dost...divné heh a napísal som im tam že koľko by to stálo aj v 27 farbách :D no som zvedavý čo vapočítajú hehe => sú to drahé svine :D
SayethMar 6, 2010 6:39 AM
Mar 7, 2010 1:03 AM
Offline
Mar 2008
8
Mal by som zaujem o 2 tricka XXL - neviem sa vsak zapisat do zoznamu - platba prevodom alebo hotovost?
O tom stretku - kedy priblizne sa o nom uvazuje?
Mar 7, 2010 4:52 AM

Offline
Sep 2008
52
ak budete mat vysledny navrh (konecny pocet farieb) a priblizne cenu (povedzme max.) tak dajte vediet ;) popytal by som sa v mojich kruhoch, mozno by sa nasli dalsi a cena by klesla za kus.
dakujem
"PEOPLE'S DREAMS NEVER END!" Marshall D. Teach
I Am The Man Who Will Become the Anime King !!! ^^
Mar 7, 2010 5:00 AM

Offline
Jan 2008
564
hmichal said:
Mal by som zaujem o 2 tricka XXL - neviem sa vsak zapisat do zoznamu - platba prevodom alebo hotovost?
O tom stretku - kedy priblizne sa o nom uvazuje?


Si zapisany takze sa neboj :) a platba bude prevodom
Stretko je otazne.

PumaDAce said:
ak budete mat vysledny navrh (konecny pocet farieb) a priblizne cenu (povedzme max.) tak dajte vediet ;) popytal by som sa v mojich kruhoch, mozno by sa nasli dalsi a cena by klesla za kus.

Osobne ti napisem PM XD
dakujem
Mar 10, 2010 1:58 AM
Offline
Nov 2007
308
bodlo by uz mat hotovy predok a zadnu stranu ako navrh aby sme sa bomhi dohodnut na finalnom vyzore :)
Mar 10, 2010 12:41 PM

Offline
May 2008
102
PSD verzia. Odkrojil som effekty a zbytočnosťi.
http://www.mediafire.com/?ylnqcvnxj2t
What I really hate is when stupidity pairs up with effort.
Mar 11, 2010 12:21 PM

Offline
Feb 2009
91
akiranyo said:
PSD verzia. Odkrojil som effekty a zbytočnosťi.
http://www.mediafire.com/?ylnqcvnxj2t

dík

trošku som sa s tým pohral a vypadli zo mňa 2 verzie s fialovými vlasmi... neviem či je to dobrý nápad tak sa vyjadrite :) kolko to má farieb neviem :D dvojka má asi viac... tá by bola horšia keby ju vopchám na 10 farieb, jednotka je dobrá s 9 farbami... 8 a 7 farieb je to skoro rovnaké, oproti 9f je horšie tieňovanie...


edit: tak som skúsil ešte tú prvú verziu okradnúť o farby...obrázky som nahradil 9-farebným a 7-farebným...
SayethMar 11, 2010 12:48 PM
Mar 11, 2010 12:23 PM

Offline
Jan 2008
564
Sayeth said:
akiranyo said:
PSD verzia. Odkrojil som effekty a zbytočnosťi.
http://www.mediafire.com/?ylnqcvnxj2t

dík

trošku som sa s tým pohral a vypadli zo mňa 2 verzie s fialovými vlasmi... neviem či je to dobrý nápad tak sa vyjadrite :) kolko to má farieb neviem :D dvojka má asi viac... tá by bola horšia keby ju vopchám na 10 farieb, jednotka je dobrá s 10 farbami... menej už je fuj (alebo bez fialových vlasov)



ja ako nechcem byt nevdacny ale tie fialove vlasy podla mojho nazoru nie su moc dobre ale ked ma prehlasujete nic sa neda robit ;)
Mar 11, 2010 12:49 PM

Offline
Feb 2009
91
upozornenie na edit príspevku :D
Mar 11, 2010 1:01 PM

Offline
Feb 2009
91
Saamoot said:
ja ako nechcem byt nevdacny ale tie fialove vlasy podla mojho nazoru nie su moc dobre ale ked ma prehlasujete nic sa neda robit ;)

aby si nepovedal tak tu je to bezfarebné .)
7farieb:

6farieb:


inak bolo by dobrô vedieť v akom formáte to má byť (.ai, .pdf, .svg, .fxg,...)
Mar 11, 2010 2:03 PM

Offline
Jan 2008
564
Sayeth said:

aby si nepovedal tak tu je to bezfarebné .)
7farieb:

6farieb:


inak bolo by dobrô vedieť v akom formáte to má byť (.ai, .pdf, .svg, .fxg,...)


no vidis hned lepsie ^_^ a no k tomu formatu oprav ma ak trepem blbost ale ak mi to hodis v PSD formate tak si potom s toho mozem resp. mozu spravit bars jaky format nie ?
Mar 12, 2010 12:51 AM

Offline
Feb 2009
91
no psd (photoshop) je kockáč (raster)... ai (adobe illustrator) je čiarkovník (vektor) ale inak máš pravdu, keď to bude v ai tak si to môžu zmrviť do iného... alebo im to dáme vo všetkých formátoch :D:D

hmm...spravíme nové hlasovanie ktorú variantu z týchto 4 alebo čo? alebo iba hlasovanie že či farebné alebo bezfarebné.... ja som asi za bezfarebné 7 - rozdiel 6-7f je predpokladám 0,25€ na tričko...to prežijem :)
Mar 12, 2010 5:07 AM

Offline
May 2008
102
PSD je vektor tiež, ked pracuješ s shapeom. Len potom sa to rasterizuje aby zaberal menej miesta, a je lahšie ked potrebuješ dofarbovať a tieňovať.

Skúsim teraz sa naučiť s Inkscape, tam sá dá uložiť do SVG (Super Vector Graphics)
What I really hate is when stupidity pairs up with effort.
Mar 12, 2010 11:20 AM

Offline
Feb 2009
91
skôr som to myslel ako že ai sa používa na hlavne na vektory (tiež vie robiť aj rastre), a ps zase má lepšiu prácu s kockami a ich efektmi... ale to je jedno :) ai ukladá do .ai .svg (inak myslím že to je scalable a nie super..) .svgz .pdf .fxg .eps .ait (samozrejme aj psd jpg gif atď)... myslím že bude najlepšie keď im to dáme vo všetkých možných formátoch a nech si už vyberú čo chcú :D a čo teda s tým hlasovaním? no...predpokladám že 7farieb (vrátane čiernej a bielej..) bude fajn takže http://anime.sayeth.eu/vector7g.rar (gif a png sú rastre)
Mar 12, 2010 11:39 AM
Offline
Nov 2007
308
Sayeth said:
Saamoot said:
ja ako nechcem byt nevdacny ale tie fialove vlasy podla mojho nazoru nie su moc dobre ale ked ma prehlasujete nic sa neda robit ;)

aby si nepovedal tak tu je to bezfarebné .)
7farieb:

6farieb:


inak bolo by dobrô vedieť v akom formáte to má byť (.ai, .pdf, .svg, .fxg,...)


ta cierna je ties farba ? o.O
Mar 12, 2010 12:10 PM

Offline
Feb 2009
91
teraz neviem či myslíš že či tam je v tých 7f zarátaná aj čierna (áno je) alebo ako som myslel "7farieb" - 7 odtieňov sivej
inak ma napadlo že na čiernom tričku neviem či budú vidieť napríklad topánky (čierne) ... asi by sa tam zišlo nejaké zvýraznenie, bledý "stroke" ...neviem ako to nazvať po našom hehe
Mar 13, 2010 8:25 AM

Offline
Dec 2007
272
Ako mne sa napriklad viacej paci ta verzia s tymi fialovymi vlasmy.....inak dorobte tie zadne strany uz dorobte a poslite v hromadnej sprave finalne vezie ja viem este asi o dvoch ci troch ludoch co by chceli asi tricko...ale nevedia sa vykecat ked este nevideli finalnu verziu.....si myslim ze to plati pre viacerych....proste dokoncit tie zadne strany a oznamit to este ludom ...podla mna to cez tych 30 urcite dame....

Inak ja som urcite za stretko v Nitre :P...kedze tu byvam :D....len dajte o nom poriadne vedet...a vcas......kedze to asi bude dakedy cez vikend bolo by fajn keby ste to hodili niako v sobotu poobede :P...to by som aj stiahl zo skoly :D
[center]If you aren't troubling the rest of the world, then there's no harm in being abnormal.
Mar 13, 2010 8:43 AM

Offline
Dec 2007
272
proste malko zase....alebo este je posahane jak svina....stale mi robi blbosti s postami....
[center]If you aren't troubling the rest of the world, then there's no harm in being abnormal.
Mar 13, 2010 12:16 PM

Offline
Jan 2008
564
Taaaaaaaaakze ^_^ ja kludne poslem mass msg dlho na mna nikto nenadaval ... >_< len sa dohodnite aku verziu Hitagi tam chcete a co dame na zadnu stranu tricka okrem myanimelist.net ??? ^_^ alebo to staci ? + nechcem do toho pindat bo ja s tym neviem robit ale nebodlo by keby sa spravi ten obrazok rovno na ciernom podklade ???

edit: ok ok ^_^ mensi dodatok to s ciernym pozadim ignorovat ^_^
SaamootMar 13, 2010 12:32 PM
Mar 13, 2010 3:00 PM
Offline
Nov 2007
308
no v zadu by malo byt
Slovakia(niezo z anime :D)Club
myanimelist.net
a pripadne aj IRC <.< aby sa nan nezabudlo :D
#slovakia_club
Mar 13, 2010 3:32 PM

Offline
Jan 2008
564
to "nieco z anime" je colkom dolezite XD ale ok neco dobre tam treba ^_^ a neviem preco ale namiesto IRC by sa mi tam pacil daky pekny mudry text :)
Mar 14, 2010 5:56 AM

Offline
Dec 2007
272
ja som stale na daky obrys gurren lagan brigady :P...a cez to ten texh...link na klub...irc...ja som doteraz o nom ani nevedel :D
[center]If you aren't troubling the rest of the world, then there's no harm in being abnormal.
Mar 15, 2010 10:45 AM

Offline
Feb 2010
20
Tiez by som mala zaujem o jedno tricko... berem ho takmer na 100% ale este si pockam final verziu. Teoreticky somnou mozte ratat :3
Without love it cannot be seen ~
Mar 15, 2010 1:08 PM

Offline
Jan 2008
564
Hanyuu_chan said:
Tiez by som mala zaujem o jedno tricko... berem ho takmer na 100% ale este si pockam final verziu. Teoreticky somnou mozte ratat :3


ako ho teda chces tak mi napis velkost ^_^
Mar 15, 2010 2:39 PM
Offline
Nov 2007
308
samot mal som namysli z Bakemono :D niaka sponka alebo noznicky alebo co :D minule na Lucky star trickach bola hviezda :D
Mar 16, 2010 9:05 AM

Offline
Jan 2008
564
kua nechcem moc pindat bo ma nic nenapada ale ako hviezda alebo podobne je good ale nie naj ^_^ ako napr. ja som osobne este Bakemono nevidel ale museli tam dat daku dobre hlasku alebo haluzne slovo, ktore by sa dalo pouzit dako -_- ale to su len moje chore napady ...
Mar 16, 2010 10:40 AM

Offline
Sep 2008
52
z laganna je kopu dobrych hlasok :)
row row fight the power, see the invisible do the impossible, if you dont believe in yourself believe in me who believe in you :D este who the hell do you think we are(ale to je uz zobrate :( )
ale urcite by sa nasli aj lepsie a trefnejsie ^^ zalezi co sa hlada :)
"PEOPLE'S DREAMS NEVER END!" Marshall D. Teach
I Am The Man Who Will Become the Anime King !!! ^^
Mar 16, 2010 1:38 PM
Offline
Nov 2007
308
@Saamoot: :3 kukni si to a potom pochopis :D
@PumaDAce: <.< neviem ci je dobre strkat na jedno tricko 2 ozdielne anime
teras ma napadla obskurnost :D v Bakemono boli take tie predelovacie napisi zeby sa zadna strana tricka takym sposobom zostilizovala :D alebo nieco take :D
Mar 16, 2010 1:56 PM

Offline
Sep 2008
52
no neviem v bakemonoatari vela hlasiek nebolo takych :D k veci XD (to je hlavne vizualne anime mi to tak prislo) - te texty to by bolo zaujimave (ale museli by sme sa rychlo tocit aby to malo rovnaky efekt :D )
a ked tam budu veci len z jedneho anime, budeme jak fanclub bakemonogatari a nie slovakia club :D
este ma napadlo urobit MAL pismena tvaru spinkovacou ^^ ale to by bolo komplikovane a asi by to nevydalo na rozlisenie
"PEOPLE'S DREAMS NEVER END!" Marshall D. Teach
I Am The Man Who Will Become the Anime King !!! ^^
Mar 16, 2010 2:22 PM

Offline
Jan 2008
564
takze k akemu zaveru sme dospeli ? :D
Mar 17, 2010 10:05 AM

Offline
Dec 2007
272
ze treba najst nieco dobreho v bakemonogatari :D...asi to idme rewatchnut :P...inak ja sa asi tiez viacej priklanam k tomu ze by sme nemali dve anime miesat....
SalathielMar 17, 2010 10:14 AM
[center]If you aren't troubling the rest of the world, then there's no harm in being abnormal.
Mar 25, 2010 10:05 AM

Offline
Feb 2009
91
a čo tak dať tam niečo o anime všeobecne? mňa napadol jeden citát... I get mail, therefore I am. Scott Adams
keby sa to upravilo na: I watch anime, therefore I am.
Mar 25, 2010 3:07 PM

Offline
Jan 2008
564
Sayeth said:
a čo tak dať tam niečo o anime všeobecne? mňa napadol jeden citát... I get mail, therefore I am. Scott Adams
keby sa to upravilo na: I watch anime, therefore I am.

Mmm to asi nie to mi pride ako, zoberem ti anime tak umries. To tam rovno mozes dat: "We live, so we can die" (chcel som tym povedat zijeme preto aby sme zomreli sry za ubohy preklad) ;)

Ked tam chces dat nieco vseobecne z anime tak moje navrhy su no kraviny ale jedine co ma napadlo:
1, For whom u live ?
2, For whom u fight ?
3, For whom u'll die ?
4, etc.....

alebo take veci(az kraviny) su podla mna vseobecna klasika anime. Urcite ma niekto zetre ale kedze som zamietol napad musim dat novy ^_^ Samozrejme ak by s tvojim napadom ini suhlasili ja sa pridam k vacsine :P ja chcem dalsie klubove trickoooooooo !!!
Mar 27, 2010 7:05 PM

Offline
Dec 2007
272
najhorsie je ze to vymysla par ludi a potom sa to nebude niekomu pacit a zase budu vyvadzat.....ja by som som tam kludne dal hned hentie tri ako napisal samoot az na to ze by som tam dal radsej niesom si totoiz uplne isty jak to je s tym slangom :P...

~~(****)~~
For who u live ?
For who u fight ?
For who u'll die ?
www................net

s tym ze by tam namiesto tych hviezdiciel siel bud text MAL alebo niaky ten spinkovac ci uz nieco ine....zmenili by sa pravdaze este fonty a velkost a potom dole ten spravny link na slovakia klub.....
[center]If you aren't troubling the rest of the world, then there's no harm in being abnormal.
Mar 28, 2010 3:29 AM

Offline
Jan 2008
564
wowo XD tak to som necakal, ze na hento bude aj taky nazor XD ale sak ok pockame kym sa na to ozvu dalsiu ludia a uvidime co na to povedia. No a k tomu "slangu" whom sa da kludne najst v slovniku ^_^ ako kazde ine slovo, ktore ludia nepoznaju :P

No a k tomuto -> ~~(****)~~ no ja by som to cele nahradil niecim z Bakemonogatari ,nie len hviezdy, cize teda ten spinkovac alebo take daco. A s tym sparvnym linkom mas uplne pravdu XD kedze tak ako je v tvojej ukazke by nemal vyzerat ^_^ ale myslim si, ze by bolo fajn keby je na spodku trika, ten text v strede a spinkovac a etc. hore. Ale to je iba moj nazor :)
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (12) « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last »

More topics from this board

» Kabura no Gaea - Otaku no Terra

slaidra - Feb 22, 2008

12 by aenri »»
Jul 26, 2021 12:38 PM

» helloooo

Niki-chan - Dec 22, 2013

4 by Saamoot »»
Oct 1, 2015 11:00 AM

» Bliziace sa festivaly

Saamoot - Oct 21, 2012

3 by akiranyo »»
Dec 1, 2012 5:16 AM

» Tržnica-čo kde hladať... ( 1 2 3 4 )

DreamerSK - Jan 16, 2008

192 by Miyu01 »»
Nov 2, 2011 1:02 PM

Poll: » Ako skladujete anime a mangu II ( 1 2 )

DreamerSK - Mar 11, 2009

69 by hmichal »»
Oct 10, 2010 3:34 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login