Forum Settings
Forums

Najciekawsza/najoryginalniejsza/naj(wklepta co chceta) postać

New
Jan 2, 2008 11:16 AM
#1

Offline
Dec 2007
5
Interesuje mnie, jakie postaci z anime/mangi są wg was najbardziej oryginalne, wybijające się z masy sztampowych bohaterów. Jak na razie moimi faworytami są:
- L (Death Note) - totalny unikat. Ma swoje dziwne nawyki których chyba nikt nie zrozumie, wpieprza słodycze jak nikt inny, a przy tym jest geniuszem detektywistycznym ^^
- Ayumu Kasuga (Azumanga Daioh) - znana też jako Osaka. Tą postać trudno opisać - też ma pełno odchyłów, dziwnych przyzwyczajeń, jest rozbrajająco szczera i pełna fantazji. No i niesamowicie wysportowana, co widać podczas wspólnych ćwiczeń z małą Chiyo xDDD

PS. Czemu się o to nie spytałem na gram.pl? Zapewne szybko by to utonęło w spoilerach dot. tasiemców (znanych szerzej jako pasożytnicze płazińce), postach dzieciaków (-no Dragon Ball rzondzi, leprzego anime nie ma. -A oglądałeś inne? -Odpierdol się!) lub ostatecznie pytanko znikłoby pomiędzy wielgachnymi postami Nertisa i Madoxxa :P
Reply Disabled for Non-Club Members
Jan 2, 2008 11:58 AM
#2
Offline
Dec 2007
1
Ostatnio, niestety coraz ciężej znaleźć oryginalne postacie(ale to może ja złe animce wybieram;).
Jednymi z ciekawszych są dla mnie między innymi:
Clare z "Claymore" - nie wiem dlaczego po prostu podoba mi się jej historia, charakter i można by powiedzieć uczucia, z którymi zmaga się do samego końca(zabić, nie zabić ale jednak;D),
Zoro z "One Piece" - silny ale mało rozgarnięty, śpi, śpi, śpi, a jak nie śpi to się gubi na prostej drodze by dołączyć do reszty w kluczowym momencie i zacząć naparzać się z kucharzem;], niby te sytuacje ciągle się powtarzają ale bawi mnie to zawsze,
Lucy z "Elfen Lied" - jak jej pamięć wraca to masakra(dosłownie),
Nel z "Bleach" - ale to z mangi to nie będę szczegółów pisał.
Jest też sporo innych ale to by za dużo wyszło albo nie pamiętam jak się nazywają;]
Jan 3, 2008 8:59 AM
#3

Offline
Nov 2007
152
L- to już było wyżej napisane xD
Raito(DN)- geniusz zła, którego da się lubić xD
Zaraki, Ikakku, Grimmjow(Bleach), Mugen(Samurai Champloo) Viral(Tengen Toppa Gurren Lagann)- totalne świry dla których liczy się tylko walka.... i tak ma być xD
Kamina, Kittan(Tengen Toppa Gurren Lagann)- charyzmatyczny przywódca, którego nie da się nie lubić.
Yoruichi, Matsumoto, Nel, Cirucci(Bleach) Yoko(TTGL) Temari(Naruto)- piękne kobiety z charakterem.
Shikamaru(Naruto)- inteligentny leń, którego nie da się nie lubić.
CraneJan 4, 2008 6:29 AM
Jan 4, 2008 7:33 AM
#4

Offline
Dec 2007
288
Ral (z Blue Dragon: Ral Ω Grad) głównie za jego zachowanie i charakter, zwłaszcza powód dla którego stara sie uratować świat xD

PS. Nie mam pojęcia czemu akurat "Ral the Breast Groper" przyszedł mi pierwszy na myśl ;d
Jan 11, 2008 2:27 PM
#5

Offline
Dec 2007
2
tykus
w temacie pisze najciekawsze itd...
jakbyś czytał nasze gigantyczne posty to byś już znał moje zdanie ;p ;]
mugen >>> samuraii champloo
kenpachi >>> bleach
i od niedawna (tego na gram.pl nie pisałem) Onizuka ;] >>> GTO

Co do tych oryginalnych... hm...

Sai z Naruto... Jeżeli mam przyznać to jeszcze nie widziałem takiej postaci...

Co do L to faktycznie jest również oryginalny jak i jego przeciwnik (Light dobrze pamiętam?)...
FunnyBunnyJan 11, 2008 2:31 PM
Feb 20, 2008 10:25 AM
#6
Offline
Jul 2018
564127
5. Itachi Uchiha - Naruto
Pr0cz.

4.Rena Ryuugu - Higurashi no Naku Koro ni/kai
Zwykle słodka i głupia, ale po poznaniu jej prawdziwego charakteru naprawdę doceniłem tą postać :)

3.Saber - Fate Stay/Night
Główna bohaterka FSN. Nieustraszona wojowniczka, do tego bardzo cute ^_^.

2. Asuka Soryu Langley - Neon Genesis Evangelion
Jedna z moich ulubionych bohaterek anime :). Ognisty temperament :D

1. Zoro Roronoa - One Piece
Z pierwszym miejscem miałem spory problem - jednak jeżeli miałbym wybrać mojego ulubionego bohatera - wybrałbym oficera załogi Strawhat Pirates, mistrza miecza, jedynego na świecie człowieka który potrafi się zgubić na prostej drodze - Zoro!
Apr 23, 2008 9:21 AM
#7

Offline
Oct 2007
2
Ja tam lubię postaci od których powiewa (delikatnie mówiąc) chłodem, czyli np.
Rei Ayanami (NGE),
Yuki Eiri (Gravitation)

Poza tym Alexiel (Angel Sanctuary), miała kobieta jaja żeby sprzeciwić się postawie prawie całej swojej rasy i walczyć o prawa biednych demonów ;)
Speak the words I wanna hear to make my demons run...
Feb 5, 2009 9:01 AM
#8
Offline
Dec 2007
9
Najbardziej oryginalna postać ?? Hmm sądzę że mam coś. Hapsiel z Macademy Wasshoi, wątpię byście kiedykolwiek i gdziekolwiek widzieli taką postać. Umięśniony niczym Arnoldzik anioł noszący obcisłe, skórzane... ciuchy (o ile to można ciuchami nazwać) do tego tendencje masochistyczne, absolutnie sfeminizowany sposób poruszania się. Poza tym pełen absolutnej miłości dla wszystkich ludzi, pragnący ich szczęścia... tyle że to co głównie robi to ich obściskuje i całuje z języczkiem (płeć czy rasa są bez znaczenia). No i znajdźcie mi tutaj bardziej oryginalną i nietypową postać. Gość wywołuje ciarki na plecach, ale oryginalności odmówić mu nie można.
Jun 12, 2009 4:18 PM
#9

Offline
Dec 2008
72
HUbi!
Jak można zapominać o jakze wspaniałym i Sigfridzie z Kenichiego!
Uwielbima go xD
Aug 9, 2009 2:51 PM

Offline
Aug 2009
1492
nieszczescie said:
Raito(DN)- geniusz zła, którego da się lubić xD


Nie RAITO, nie ELU tylko LIGHT I L. Głupota ludzka, przeczytają błędne tłumaczenie i teraz się nauczyli. Apfff... W mandze Death Note(wyd.JPF) jest pięknie wytłumaczone ten debilny błąd tłumaczy anime.
A genius? That's nothing compared to me.
Aug 9, 2009 2:58 PM

Offline
Aug 2009
1492
No a teraz co do tematu...
L - "Death Note"
Czysty geniusz który świetnie został przedstawiony. Na dodatek da się go polubić.
Light Yagami - "Death Note"
Kolejny geniusz, dalszy opis jest tutaj również zbędny. Mogę dodać że również postąpił bym jak On. Choć nie postępowałbym tak wobec rodziny czy też nie manipulowałbym Ukochaną.
Uchiha Sasuke - "Naruto"
Tą postać podziwiam za to że dąży do celu. Postanowiła na Swoim, że pomści swój klan.
Uzumaki Naruto - "Naruto"
Kolejny uparciuch i kolejna postać która szanuje, choć czasem jest nieco głupiutka(nawet bardzo) i nadal mało dojrzała.
Kurosaki Ichigo - "Bleach"
Postać która pokazuje że oddałaby wszystko by uratować Swoich Tomodachi(przyjaciela).
A genius? That's nothing compared to me.
Jan 11, 2010 5:37 AM

Offline
Mar 2009
4
Hmmm. Napisałeś:
InFeS said:
No a teraz co do tematu...
L - "Death Note"
Light Yagami - "Death Note"
Uchiha Sasuke - "Naruto"
Uzumaki Naruto - "Naruto"
Kurosaki Ichigo - "Bleach"


No to chyba spam :P Jedynie dwie pierwsze są oryginalne i wyjątkowe. Resztę chyba dałeś, bo za dużo anime nie widziałeś :P

Ode mnie:
Haji - Chevalier z Blood +; niesłychanie tajemniczy, inteligentny i zabójczo zakochany.
Vincent Law - "imigrant" z Ergo Proxy. Wyraz imigrant dany w cudzysłów coś oznacza. Nie będę spojlerował, dlaczego jest na tej liście.
Hisoka - tajemniczy zabójca z Hunter x Hunter. Rzadko spotyka się bad guya, którego można polubić od pierwszej sceny.
Kanbei Shimada - the wisest samurai of all seven. Trzeba coś dodawać? - Samurai 7
Hakuoro - wilk w owczej skórze z Utawarerumono. Barwna postać, która skrywa niemałą tajemnicę.

Na razie tyle, bo trzeba byłoby snuć kilkudziesięciostronicowe posty :P
..:: Odi Profanum Vulgus:..
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Just have fun :D ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

InFeS - Oct 24, 2009

1261 by dancing_potato »»
Apr 14, 2012 3:34 PM

» Klubowicze

Nazca - Dec 29, 2007

22 by Meketh »»
Aug 20, 2011 7:13 AM

» Would you be interested in MAL having multiple languages?

EtherealMerc - Jun 28, 2009

0 by EtherealMerc »»
Jun 28, 2009 6:05 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login