Forum Settings
Forums
New
Aug 11, 2009 2:38 AM
#1

Offline
Apr 2008
50
Tu można się przedstawić.
WilkoniakJan 22, 2015 8:52 AM
Reply Disabled for Non-Club Members
Aug 22, 2009 6:30 AM
#2

Offline
Jan 2008
34
Nazywam się Alicja, mieszkam niedaleko katedry więc prawie w samym centrum. Mam 18 lat (jak można wyczytać z mojego profilu) i obecnie jestem w maturalnej klasie VLO (profil mat-fiz-inf). Wynikałoby z tego, że moim życiowym marzeniem są studia techniczne, ale tak nie jest i planuję raczej filologię japońska lub czeską. Lubię czytać i oglądać filmy. Nie mam sprecyzowanego gustu muzycznego, słucham tego co mi się spodoba (zazwyczaj coś na pograniczu pop/rock, jazz). Nienawidzę biegania, bo jest bardzo nudne. Lubię grać w kosza, ale nie powiedziałabym że umiem. Praktycznie nigdy nie mam wolnych sobót, bo dojeżdżam do Krakowa na japoński. Nie jestem typowym graczem. Raczej graczem okazyjnym, wynika to między innymi z tego iż nie posiadam swojej konsoli a mój komputer pamięta dawne czasu. Mam kota.

Mam nadzieję, że więcej osób ośmieli się do paru słów o sobie.
Aug 24, 2009 11:40 AM
#3
Offline
Jul 2009
1
Cześć? xd
Łoł, skoro parę osób dokonało prezentacji swojej osoby, ja nie mogę być gorsza, ot co ^^
Zacznę standardowo i bez ekscesów: jestem siedemnastoletnią uczennicą GCE na profilu ochrona środowiska, od razu wyjaśniam: nie, nie działam w żadnych grinpisach, nie strzegę porządku publicznego, nie upominam studentów czy dzieci, by nie rzucały papierków na ziemię, co to - to nie :D
Co do zainteresowań: na pewno muzyka, klimaty nieco cięższe niż te wymienione przez Was, głównie chodzi mi tu o muzykę power/speed/thrash/viking metalową, oczywiście czasem wkręcą mi się jakieś openingi czy endingi z anime, ale to chyba normalne w tym gronie :D:D
Poza muzyką interesuję się kynologią, psychologią, ubóstwiam czytać, od pewnego czasu anime wciągnęło mnie do reszty, całe wakacje spędziłam przed monitorem ; O tak, wiem, żałosne xd
No i to by było na tyle, zresztą i tak się za bardzo rozpisałam.
Oct 4, 2009 7:14 AM
#4

Offline
Oct 2007
285
Witam
Nazywam sie Grzegorz...mam 23 lata i mieszkam w samym centrum a dokładniej naprzeciwko Urzędu Miasta...jak można wywnioskować z mojego profilu z MAL to mam obejrzanych dużo Anime i cały czas lista ta sie powiększa :] co do Mang także sporo ich mam przeczytanych, posiadam także sporo kolekcje z wydawnictw polskich...

Aktualnie uczęszczam na studia z grafiki w Chorzowie. Uwielbiam rysować chociaż prace jeszcze nie nadają sie na ukazanie sie na światło dzienne :]

Poza Anime i Mangami interesuje sie ogólnie kultura japońska i historia(chociaż z tym jest ciężej ponieważ nie da się znaleźć fajnych książek w bibliotekach) ogólnie łubie także książki fantasy oraz grac w gry ^_^

no myślę że to na tyle narazie
Oct 10, 2009 11:27 AM
#5

Offline
Feb 2008
134
khem, Gosia(ale czesciej mowia do mnie Laxu, nie wiem czemu, nie protestuje:P) lat 17 z... granicy miedzy wójtową wsią a śródmieściem:P Uczeszczam tak jak Ala do V LO , profil europejsko-frankofonski. Nienawidze francuskiego, grania w dwa ognie z menturem, klasy 2 menadżersko-turystycznej grupy dziewczat z ktora kolejny rok mamy wf (goddamnit), espn, bo nie emituje meczy UCLA, loli, i wielu innych rzeczy:P
Uwielbiam: Pana Profesora Andrzeja Z., UCLA Bruins (NCAAF), Oakland Riders(NFL), football ogolnie, koszykówkę, Los Angeles Lakers, M&A(choc jak widac nie mam zbyt wielu tytulow "completed"), muzyke w roznej postaci ale przedewszystkim melodic black metal (jak np. Children of Bodom Dark Tranqucgsgbbugfh (jakies trudne slowo;p)), death metal(Vader!!!) iiii do bolu epicki zawierajacy niezliczona ilosc jeszcze bardziej epickich indianskich solowek o naj bardziej epickich tekstach o epickosci z epickimi tenorami na wokalu metal- power metal a takze USC marching band.o. Lubie tez jeść... dużo jeść:P Czytuje Pratchetta i Salvatore'a, gram na kontrabasie, śpiewam w 2,5 chórach. Kocham mojego PS'a 3 , assassin's creeda i DMC 3. Przeszlam 5 razy Baldur's Gate + tron bhaala i jeszcze mi sie nie znudzil:/ Jestem fanką gwiezdnych wojen i za kazdym razem gdy oglądam Powrót Jedi mam nadzieje ze Darth Vader jednak przezyje. Niestety zawsze konczy tak samo, a ja koncze placzac.
W sumie to jestem leniwa i nie chce mi sie juz wiecej pisac:P
LaxuOct 29, 2009 2:50 PM
Oct 24, 2009 2:43 PM
#6

Offline
Oct 2009
2
O kurczę nawet nie wiecie jak bardzo zdziwiony jestem tym, że znalazłem ten klub na MAL'u. Teraz żałuje, że tak długo zwlekałem z przenosinami z anime-planet.com, dobra koniec z tym teraz powinienem napisać coś o sobie.

Witam Was wszystkich nazywam się Marcin mam 18 lat i pochodzę z pięknego miasta jakim są Gliwice ;p Co by tu dalej... no to może trochę o anime, a więc jak wielu zaczynałem od Dragonballa Pokemonów itp. ale wtedy jeszcze nie wiedziałem tak naprawdę co to jest jak to się zwie. Pierwszym świadomie obejrzany tytułem pochodzący z kraju kwitnącej wiśni było "Love Hina" jakiś rok temu i od tego wszystko się zaczęło i ciągnie się po dziś dzień ;p
Co jeszcze mogę dodać hmm... chyba nic poza tym, że można mnie znaleźć również na forum portalu shinden-anime.info :p
Jan 25, 2010 10:01 AM
#7
Offline
Jul 2008
4
Witam wszystkich.

Nazywam sie Janusz, rezyduje w centrum miasta.
Ciage poszerzam swoja wiedze na polibudzie.
Z zainteresowan to hm manga, anime, Xbox i lenistwo. Od czasu do czasu poogladam TV. Ze sportow to czasami na rowerze jezdze:P
Slucham wszystkiego po trochu, ale najbardziej lubie Iron Maiden.
To by bylo chyba tyle co moge napisac o sobie:P
Peace.
Oct 29, 2012 8:54 AM
#8
Offline
Jun 2011
4
Cześć, nazywam się Krzysiek, lat 20 :p
Jestem z Sikornika, czyli sam kraniec naszego pieknego miasta. Zastanawiam sie, czy pisać, czy nie pisać tego posta, bo klub wygląda troche jakby byl na wymarciu, ale chyba juz skoncze, jezeli dobrnalem do tego momentu ^^
Studiuje budownictwo, pierwszy rok u nas w GL, konczylem I LO, uwielbiam pilke nozna, wole grac niz ogladac w sumie, ale nie zawsze mam do tego okazje, zwlaszcza ostatnio. Co do muzyki to slucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho od techno, hardstylu, trancu, przez pop, rap, jazz, metal, az do muzyki klasycznej, nie bardzo zwracajac uwage na wykonawcow. Anime zaczalem ogladac jakies 4 lata temu za namowa znajomego, moimi ulubionymi sa ogolnie wszystkie z gatunku mysterious, choc ostatnio z ich braku ogladam coraz wiecej dotyczacych sportu czy tez gier :)
Mysle, ze to poki co na tyle, bo musze wracac do robienia projektu :(
Gdyby ktos chcial wiedziec cos wiecej, prosze pisac, w miare mozliwosci odpisze :p

pozdrawiam
Aug 20, 2013 3:49 PM
#9
Offline
Aug 2011
6
Hej ho! Jestem Iza i wynajmuję mieszkanie w samym centrum Gliwic (a pochodzę z Kielc). Mam 22 lata i studiuję Informatykę na Polibudzie.
Mam aspirację, żeby tchnąć ducha w ten klub. Zobaczymy czy mi się to uda :)
No i trochę o mnie... Oglądam anime od jakiś 10 lat. Mangi zaczęłam czytać w zeszłym roku :D (battle royale mnie wciągnęło i tak się zaczeło). Poza tym mam pokaźną kolekcję "obejrzanych" filmów na filmwebie. Umiem grać na pianinie i jeździć na rowerze :D (syrysly iza? xD). Mam dwa szczury od jakiegoś miesiąca. Moim współlokatorzy jeszcze o tym nie wiedzą. Słucham głównie jp ale polskim rockiem nie pogardzę. W sumie to jak mnie natchnie to wszystkiego słucham ;) W zależności od nastroju.
Chyba wsio! :D Mam nadzięję, żę do usłyszenia/do zobaczenia!
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Gliwickie spotkania M&A

Deithwen - Aug 20, 2009

16 by gurka »»
Sep 9, 2013 5:58 AM

» MEETING - Sprawdzenie

Shinn - Nov 21, 2009

7 by Deithwen »»
Dec 4, 2009 8:52 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login