Forum Settings
Forums
New
Aug 13, 2010 5:33 AM
#1

Offline
Mar 2010
266
Jaki jest Wasz? A może jest ich więcej niż jedna postać? :)


Reply Disabled for Non-Club Members
Aug 13, 2010 6:17 AM
#2

Offline
Aug 2010
2
zdecydowanie Sasuke ^^ och, moja miłość chyba od pierwszego zobaczenia na ekranie aż do tej chwili ^^
ale nie pogardzę też milionem innych :D Naruto, Kakashi, Jiraya (mam słabość to tej wiodącej trójki zboczeńców xD), ale także Sai, Kiba z Akamaru, Shikamaru, Rock Lee ^^
same dobre postacie, które umilają te straszne rzeczy, które czasem mamy okazje oglądać... choć uważam, że bardzo ciekawą postacią jest Pain ;) szczególnie jak wyjaśniło się to wszystko, to aż mi go żal nawet :)
Aug 13, 2010 6:32 AM
#3

Offline
Oct 2009
2394
Postać, którą będę kochać po wsze czasy to Deidara! <33333 Bardzo lubię też Kibę, Shikamaru, Ino, Naruciaka i Yondaime, bo jest mega hot! ^^
Aug 13, 2010 6:54 AM
#4

Offline
Dec 2009
3831
Ahh teraz moje cudenka ^^ oczywiscie Gaara <333 Kocham go od pierwszego odcinka z jego skromna postacia *_______* < na poczatku byl troszku psychiczny no ja w sumie takich lubie hahah ale teraz jest przecudowny ^^ > Kolejnym moim super bohaterem jest Uchiha Itachi *_________* Cud, miod i orzeszek ;> Po za tym ma fajne techniki xD Nastepny to bezwarunkowo Yodaime - Minato Namikaze ^^ Ocieka sexem ;D Kocham go za wszystko *_______* Ostatnia postacia jest Sasuke ;> Mam do niego wielki sentyment xd nawet jesli pokazuje sie ze zlej strony to i tak jakos nie potrafie go nie lubic xd lubie takie charakterki < zamkniety w sobie i takie tam > i tak jakos polubilam go od pierwszego odcinka ;)

A i jeszcze nasz kochany glowny bohater Naruto ^^ tez go bardzo lubie ;> No to na tyle by bylo < wow zadnej dziewczyny nie mam O.o > .




Aug 13, 2010 8:06 AM
#5

Offline
May 2008
46
Ero Sannin - Jiraya ;)
jakiś sentyment mam do tego starego zboczeńca... pewnie dlatego że pomimo wieku (no bo stary to jednak był) żył ciągle pełnią życia, ciągle pogodny i wesoły.
i dlatego lubię też Naruto ;d (młody zwariowany, wesoły, też żyje na maxa)

Aug 13, 2010 2:34 PM
#6

Offline
Aug 2009
2839
absolutnie i niezaprzeczalnie Naruto <3 uwielbiam go od pierwszego odcinka pierwszej serii. jest po prostu kochany, na każdym odcinku aż chcę go wyściskać~
dalej to Jiraya. od razu przypadł mi do gustu ten stary zboczeniec XDD
po następne - Itachi Uchiha. choć osobiście wolałam go bardziej gdy nie wyszła na jaw ''cała prawda o jego osobie'' ale tam, nadal jest sentyment <3
i po ostatnie - Yondaime. nie wiem, coś mnie do niego przyciąga, zwłaszcza po tym doujinshi które wpadło w moje łapska z jego udziałem <3
Aug 20, 2010 8:12 AM
#7

Offline
Feb 2009
163
Oh.. dużo ich jest.. :) ale myślę, że Minato jest pierwszy, chociaż nie jestem pewna czy tylko on. Trudno mi wybrać z tylu postaci ^^
Z dziewczyn chyba najbardziej lubię Tsunade i Tenten, a z Akatsuki hmm.. Deidara lub Itaś xDD
Aug 28, 2010 11:34 AM
#8

Offline
May 2008
411
Deidara i Gaara! tę dwójkę kocham najbardziej! ^^
mam też sentyment do Sasoriego i Hidana (a skoro do Hidana to i Kakuzu XD), i Itacza... czyli lubię prawie całe Akatsuki (prawie, bo przeraża mnie Zetsu i Kisame XD) :)
Dec 12, 2010 7:12 AM
#9
Offline
Oct 2010
21
Najbardziej lubię Sasuke. Poza nim moimi ulubieńcami są Shikamaru, Kakashi, Jiraiya i Gaara. :D
I, w sumie, Lee też. Zawsze, kiedy się pojawia, uśmiecham się mimowolnie. xD
: )
Jan 18, 2011 7:19 AM

Offline
Oct 2010
62
zdecydowanie najlepszy jest Naruto. od razu przypadł mi do gustu; kocham jego głupotę, odpały i niektóre 'fantastyczne' mądrości. :p oczywiście na początku nie obeszło się od wielkiego zauroczenia Saskiem, ale już dawno mi przeszło. z chaptera na chapter był coraz bardziej denerwujący... (przez co przerzuciłam się na Itachiego, który wydawał mi się o wiele bardziej ciekawszy :d) no i Hidana też uwielbiam. bardzo pozytywna postać z dość dziwnym usposobieniem.
bang bang, you hit the ground...
Feb 4, 2011 2:15 PM

Offline
Jan 2011
798
Moim zdecydowanym faworytem jest Gaara. Nie mogę się doszukać czegokolwiek, co by mi się nie podobało w tej postaci. Wyjątkowo pasuje do roli czarnego charakteru jak i postaci pozytywnej. Skromny, cichutki i uroczy. < 3
Poza panem Kazekage wyjątkowo lubię Itachiego, Deidarę, Kankuro i Temari. Oczywiście nie mogę też zapomnieć o Minato - czwartym Hokage. : D Podoba mi się też mama naszego tytułowego bohatera, ale to już bardziej dla czytających mangę. ^ ^
Feb 14, 2011 3:36 AM

Offline
Oct 2010
62
Oczywiście, że Gaara ma też minusa... Nie posiada brwi! :d Ale faktycznie, z charakteru jego też bardzo lubię, w ogóle niczym nie podpada; jest taki opanowany, rozważny i tym właśnie czaruje. ^^
Kushina też musiała być fajną postacią... Mogłoby być jej trochę więcej.
bang bang, you hit the ground...
Feb 16, 2011 10:03 AM

Offline
Jan 2011
798
Tym wściekaniem się na początku też czarował. ^^ A brak brwi mu w sumie nie ujmuje w ogóle, mi z urody ta postać podoba się baaaardzo. : D
Co do Kushiny... szkoda, że autor nie podarował sobie uśmiercania jej. : x
Jun 14, 2011 7:47 AM
Offline
Jul 2018
564127
Oczywiście sam głowny bohater nasz Naruto :) Za to że jego najważniejszym celem życiowym jest zostać hokage i ostro do tego dąży. No i za to że jest bardzo silny i stara się sprowadzić spowrotem do wioski swego przyjaciela, Sasuke.
Aug 15, 2011 7:57 AM

Offline
Sep 2009
24
Hidan, Sasuke, Jiraya, Kabuto
Najfajniejsze postaci w mojej opinii!
Sep 21, 2011 11:59 PM
Offline
Apr 2011
132
Ja to mam aż za wielu ulubionych bohaterów;)
Po pierwsze - Sasuke. Mimo, że teraz się z niego lekki psycholek zrobił, to lubiłam go od samego początku, to głupio byłoby teraz przestać. Skoro Naruto w niego wierzy, to ja też mogę;P
Po drugie - Gaara. Bardziej lubiłam go, co prawda, kiedy był przedstawiany, jako "ten raczej zły", "krwiożercy" itd. No ale skoro już go lubię, to powinnam się raczej cieszyć z tego, że jest dobry.
Po trzecie Hidan - choć za długo go nie było (Shikamaru wiele stracił w moich oczach zakopując go żywcem), to stał się jednym z moich ulubionych bohaterów. Dlaczego? Bo był jednym, wielkim szaleńcem. Tak swoją drogą, to większość postaci w Naruto, ma coś nie tak pod czupryną.
Inni: Kakashi, Lee, Gai, Deidara
Sep 25, 2011 11:32 AM
Offline
Sep 2011
10
Deidara, Naruto, Minato i Jiraya. Nie mogę wybierać z tak superaśnych postaci T^T
Deidara ogólnie był zaczepisty szczególnie, że prawie wysadził emo Saska w powietrze 8D Naruto za jego niezdarność, normalnie siebie w nim widze xD Minato za wygląd (haha szczere). Nie no każdy wie, że Minata nie da się nie lubić. Ero-sennin... Nazwa mówi sama za siebie :D
Jan 17, 2012 9:07 AM

Offline
Oct 2011
239
Całe Akatsuki + Kiba + Hinata.
Po prostu lubie Akatsuki, uwielbiam ich! Wszyscy są super, rozbraja(ł) mnie duet Hidan/Kakuzu i Deidara/Sasori. Kisame/Itachi też był fajnym duetem ^^. Kibe po prostu lubię tak samo Hinate. Nie chodzi o to, że lubię ich jako parę, ale osobno... Na tym kończę przynudzanie ^^
May 23, 2012 1:54 PM

Offline
May 2012
1
To się teraz troszkę rozpiszę xD

-Jiraiya
-Naruto
-Kakashi
-Sasori
-Madara
-Itachi
-Kisame
-Rock Lee
-Gaara
-Shikamaru

Kolejność przypadkowa xD
Jun 5, 2012 3:45 PM

Offline
Mar 2012
103
Uzumaki Naruto! Najlepszy z najlepszych! na drugim miejscu Uzumaki Kushina i Namikaze Minato :)
"I'm not gonna run away, I never go back on my word!''
"You should give up… on me giving up!"
"That's okay… Just as long as we can be together sometimes."
Oct 13, 2012 3:33 AM

Offline
Aug 2012
14
Jest wiele postaci które lubię,ale najbardziej przypadli mi do gustu Gaara, Itachi, Pain i Sasori :)
IsobuFeb 22, 2013 12:53 AM
Mar 1, 2014 2:06 PM

Offline
Apr 2010
958
Kushina i Minato. :)
Oczywiście nie tylko, ale to właśnie ich historia wywarła na mnie tak niesamowite wrażenie. Naprawdę są wzorem idealnej pary i idealnych rodziców. ♥
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» [ZAMKNIĘTE] Postać miesiąca: Sierpień [LE]

ironicegg - Aug 28, 2010

13 by olciak »»
Sep 6, 2010 6:05 AM

» [ZAMKNIĘTE]Para miesiąca: Sierpień[LE]

ironicegg - Aug 28, 2010

16 by olciak »»
Sep 6, 2010 6:03 AM

» Para miesiąca: Sierpień[NOMINACJE] ZAMKNIĘTE!!!

Hisami - Aug 13, 2010

7 by miyoku »»
Aug 20, 2010 8:16 AM

» Postać miesiąca: Siepień [NOMINACJE] ZAMKNIĘTE!!!

Hisami - Aug 13, 2010

9 by Chey___ »»
Aug 13, 2010 2:30 PM

» Co sądzicie...

Hisami - Aug 13, 2010

3 by SzAmI »»
Aug 13, 2010 8:04 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login